1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Todd Philips, Joker’den Yeni Görüntüler Paylaştı

Todd Philips, Joker’den Yeni Görüntüler Paylaştı

Todd Philips, Joker'den Yeni Görüntüler Paylaştı - Sinema Hanedanı

Todd Philips, DC‘nin Joker filminden daha fazla kamera arkası fotoğrafı paylaştı. Joker yayınlanmadan önce hiç kimsenin filmden beklentisi çok yukarılarda değildi bunun en önemli sebebi hiçbir çizgi romana tam olarak bağlı kalmayacağı içindi. İlk başta makyajı eleştirildi ya da Batman’in filmde olmaması ya da Joker’in origin (başlangıç) hikayesini bilmediğimiz ve bu hoşumuza gittiği için… Yani filmin laf edilecek çok noktası varken Warner Bros. Bizi susturdu.

Nihayetinde, DC Comics uyarlaması büyük bir popülerlik kazanmak ve sadece gişe rekorları kırmakla kalmadı, aynı zamanda yıldız Joaquin Phoenix‘i Palyaço Suç Prensi olarak gösterdiği mükemmel performans için bir Oscar kazandırdı. Joaquin Phoenix’in muhteşem Joker oyunculuğu için tekrardan bir alkış lütfen. Joker filmi vizyona girdikten kısa bir süre sonra, yönetmen Todd Phillips, yapımdaki sahnelerin perde arkası fotoğraflarını paylaştı ve bu fotoğraflar çok beğenildi. Şimdi ise daha da büyük bir çıkış yapmak için Instagram‘a geri döndü!

Todd Philips, Joker'den Yeni Görüntüler Paylaştı - Sinema Hanedanı

Burada bizi ödülleri ve övgüleri toplayan filmin perde arkasına götüren bazı harika çekimler var ve aynı zamanda Batman’in ikonik kötü düşmanı olarak Phoenix‘in bazı yeni görüntülerini sunuyor. Çok beğenilen ve büyük başarı yakalayan Joker filmi vizyona girmeden önce yönetmen Todd Philips bir devam filminin asla gelmeyeceğini, bunun bağımsız ve solo bir Joker filmi olacağını, filmin bütün cevapları vereceğini söylemişti. Fakat filmi izledikten sonra gördük ki hala cevaplanmamış sorular var. Üstüne Todd Philips’in dediğinin aksine olası bir devam filmi için açık kapılar bırakılmıştı.

Thomas Wayne gibi karakterleri göreceğimizi biliyorduk zaten ama aynı zamanda bir Batman origin hikayesi izleyeceğimizi bilmiyorduk. Wayne ailesinin ölümü Joker’in son sahnede psikiyatriste anlattığı bir şaka mı yoksa gerçekten Wayne ailesi öldü ve Bruce Wayne, Batman oldu mu bilmiyoruz. Eğer filmin sonu hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Filmin popülerliği ilk patladığında Todd Philips belki bir devam filminin gelebileceğini söyledi. Henüz Warner Bros. Ya da başka yetkili bir yerden açıklama gelmedi. Belki de kapalı kapılar ardında güzel planlar kuruyorlardır. Zaman gösterecek, ancak şimdilik bu fotoğrafları aşağıdaki Instagram fotoğraflarını kontrol edebilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/B_YO4l8J3vc/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir