1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Sinemaseverlerin Uğrama Noktası

Sinema Hanedanı 2019 yılında kurulup bu günlerine kadar ayakta kalmayı başarmış, tamamen genç bir grup tarafından yönetilen, sinemasever herkesin uğrak noktası bir platformdur. Sinema haberleri, listeleri, testleri gibi bir çok alanda içerik üreten platform dizi, film izlemekten keyif alıp onlar hakkında bir şeyler okumak isteyen aylık 40 binden fazla okuyucuya ulaşmış durumda.

Geekler İçin Özel İçerikler

Marvel, DC, Star Wars, Harry Potter, Middle Earth yani kısacası geek okuyucularımız için yüzlerde içeriğimiz bulunuyor. Sizlere “Marvel filmleri izleme sıralaması”’ndan tutun “Yüzüklerin Efendisi Serisi Hakkında Bilinmeyenler”’e kadar okumanız adına bu tarz bir çok içerik yayınladık.

Geek izleyiciler için bu alanda doğru haberler bulmak, listeler incelemek bir hayli zor. Bu kategoride yüzlerce yayınladığımız içerik arasından kendi favori yapımınız hakkında illa ki birkaç içerik bulacağınıza inanıyoruz.

Birbirinden Keyifli Testler!

Sinema Hanedanı okurlarının en çok sevdiği kategorimiz kesinlikle testlerimizdir! Hem görsel olarak hem de herkesin eğlenebileceği bu “Sinema Testleri” herkesin göz atması gerektiğini düşünüyoruz. Sadece bir tık uzağınızdayız…