İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Mandalorian’ın 2. Sezonu Geliyor

The Mandalorian’ın 2. Sezonu Geliyor

The Mandalorian'ın 2. Sezonu Geliyor - Sinema Hanedanı

Sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian’ın 1. sezonunun üzerinden bir yıldan fazla geçmesine rağmen 2. sezonunun ne zaman geleceği hakkında hala herhangi bir haber yoktu. Fakat Disney 2. sezonun 30 Ekim 2020 tarihinde Disney Plus’a geri döneceğini açıkladı. Haberi The Mandalorian’ın resmi Twitter hesabı Baby Yoda’nın da yer aldığı yeni bir fotoğrafla verdi.

The Mandalorian'ın 2. Sezonu Geliyor - Sinema Hanedanı

Disney, Star Wars’u satın aldıktan sonra gelen Force Awakens, The Last Jedi ve Rise of Skywalker üçleme filmleri beğenilmemişti fakat Disney’in en iyi ve en çok sevilen Star Wars işi de kendi platformu Disney Plus’ta yayınlanan ve John Favreu’nun yönetmenliğini yaptığı The Mandalorian dizisiydi.

Söylentiler arasında fragmanın geçen hafta yayınlanacağı da vardı fakat şimdi bile bir fragman göremedik. Fragmanın ne zaman yayınlanacağı hakkında da bir bilgi yok. Fakat 2 ay gibi kısa bir süre sonra geleceği için yakında görsellerin ve fragmanın geleceğini düşünüyorum.

Fragmanın geleceği hakkındaki haberler yalan olsa bile aynı yerden gelen başka bir söylentiyse Ahsoka Tano’nun 2. sezonda olacağı hakkında. Bu söylenti ilk sezon bittikten sonra sürekli konuşuldu ve hakkında haberler yapıldı fakat kesin bir haber yok. 2. sezonu izlediğimizde göreceğiz yani 2 ay daha beklememiz gerekiyor. Aynı şekilde Boba Fett için de bir sürü söylenti çıkmıştı.

The Mandalorian'ın 2. Sezonu Geliyor - Sinema Hanedanı

The Mandalorian‘ın gelecek 2. sezonunda Gina Carano‘yu Cara Dune olarak, Carl Weathers‘ını Greef Carga olarak, Giancarlo Esposito‘yu Moff Gideon olarak ve Emily Swallow‘u The Armorer olarak geri dönüşünü göreceğiz. Temuera Morrison‘ı Boba Fett olarak, Rosario Dawson‘ı Ahsoka Tano olarak, Katee Sackhoff‘u Bo-Katan Kryze olarak ve Timothy Olyphant‘ı Cobb Vanth olarak görmeyi de umuyoruz.

Ünlü ödül avcısını oynayan Pedro Pascal, yaklaşan bölümler için “Akıllara durgunluk veren şeyler var” dedi. “Beklentilerin aşılacağını düşünüyorum. Hatta Star Wars hayranlarının, hayranlıklarını daha ileriye taşıyacak şeyler izleyeceksiniz.” diyerek bizi 2. sezon için daha çok heyecanlandırıyor. Yeni filmlerde bulamadığımız o nostaljik havayı tekrardan görebilmek Star Wars hayranlarına iyi gelecektir.

Fakat Disney; 12 Aralık 2022, 20 Aralık 2024, 18 Aralık 2026 tarihlerinde gelecek yeni bir üçleme de planlıyor. Umuyoruz ki yeni filmleri de hem eski filmler hem de The Mandalorian kadar severiz ve diğer üçleme sadece kötü bir hatıra olarak aklımızda kalır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Kendisi şu an güncel de en sevdiğim dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir