İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Marvel’s Avengers Oyunundan Kate Bishop

Marvel’s Avengers Oyunundan Kate Bishop

Marvel's Avengers Oyunundan Kate Bishop - Sinema Hanedanı

Marvel sadece kurduğu sinema evreni MCU ile değil çıkardığı oyunlarla da adından çokça söz ettiriyor. Bazı noktalarda film, çizgi roman ve oyun dünyasının aynı yerden çıkması da onları bir noktada birleştirebiliyor. Mesela Marvel’ın yenilerde çıkacağı Marvel’s Avengers oyununun çok beklediğimiz Disney Plus dizileri ve MCU’nun geleceği 4. faz için bazı sırları ortaya çıkarıyor olduğu gibi.

Chadwick Boseman‘ın 4 yıllık kolon kanseri mücadelesi sonrası ölümünün ardından Crystal Dynamics, anısını onurlandırmak için Black Panther duyurusunu ertelemeye karar verdi ve bunun yerine yeni çıkacak ve heyecanla beklenen Marvel’s Avengers oyunu için lansman sonrası oynanabilir en yeni karakterleri Kate Bishop‘u göstermeyi seçti.

Marvel's Avengers Oyunundan Kate Bishop - Sinema Hanedanı

Ant-Man, Hawkeye ve Spider-Man‘in oyuna lansman sonrasında katılacağı daha önce onaylanmış olsa da artık Ashley Burch tarafından seslendirilen Kate Bishop‘un aslında oyuna girdiğimizde bizi ilk karşılayan ve oynayabileceğimiz ilk Avenger olduğu açıklandı. Ayrıca Kate Bishop oyunun kadrosuna katılan ilk Avenger.

Kate Bishop’un hikayesinin Hawkeye ile doğrudan bağlantılı olacağını düşünüyoruz zaten bu çok belli bir şey. Ayrıca fragmanı izlediğimizde dikkatimizi çeken şey Hawkeye’ı ilk gördüğümüzde kendisi hiç beklemediğimiz bir yerde. Fakat fragmanda Kate Bishop’un da buna şaşırdığını görüyoruz yani büyük ihtimal beraber öğreneceğiz.

Hero Operation için açıklamalar şu şekilde:

Marvel’s Avengers Operasyonu: Kate Bishop – AIM almak, Reassemble kampanyasının sonundan itibaren doğrudan ilerleyecektir ve Kate’in karşı karşıya geleceği yeni bir kötü adam içerir.

Marvel’s Avengers Operasyonu: Hawkeye – Future Imperfect. Kate ve Clint arasındaki güçlü dostluk ve bağ düşünüldüğünde, operasyonlarını bir takım özelliği olarak düşünüyoruz.

Marvel's Avengers Oyunundan Kate Bishop - Sinema Hanedanı

Marvel’ın oyunlarında Kate Bishop’u daha çok göstermesi ve daha ön plana çıkarmasının aynı zamanda MCU’ya gelecek bu yeni karaktere seyirciye ilk tanıtım olduğu düşünülüyor. Disney Plus’a Hawkeye adıyla gelmesine rağmen Hawkeye yazısı çizgi romanlardaki Kate Bishop’un yazısıyla aynı. Ayrıca Kevin Feige de bu dizide, yıllardır Hawkeye olarak izlediğimiz Clint Barton yerine Kate Bishop’u izleyeceğimizi ve Clint Barton’ın sadece Kate Bishop’u eğitmek için döndüğünü söylemişti.

Oyunlarda, Disney Plus dizilerinde ve MCU’da Kate Bishop’u daha çok göreceğiz. Belki de biraz çizgi romanlarını da karıştırmak karakteri tanımak için daha iyi olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap