1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Mandalorian’a Yeni Karakterler Geliyor

The Mandalorian’a Yeni Karakterler Geliyor

The Mandalorian'a Yeni Karakterler Geliyor - Sinema Hanedanı

The Mandalorian ilk sezonuyla çok sevilmiş ve Star Wars (Yıldız Savaşları) evrenine yeni şeyler katarken geçmişe dönük hikayeleri de bize gösterdi. Disney Plus’ın en sevilen işlerinden oldu. Boba Fett’in 2. Sezonda olacağı da doğrulandı. Boba Fett ve detaylar hakkındaki yazıya buradan ulaşabilirsin. Ayrıca dün Katee Sackhoff’un Bo-Katan rolüyle geri döneceği de açıklandı.

Rebels (İsyancılar) ve The Clone Wars (Klon Savaşları) gibi yapımlardaki karakterleri içermesi Dave Filoni’nin yazar, yönetmen ve yapımcı olarak The Mandalorian için gösterdiği yoğun ilgi düşünüldüğünde sürpriz değil. Ayrıca Sabine Wren, Ezra Bridger ve Kanan Jarrus gibi karakterlerin animasyon evreninden çıkarak Ahsoka ve Bo-Katan’ın önderliğini takip edeceğine dair söylentiler var. Animasyon evreninde izleyip sevdiğimiz karakterleri bu diziye dahil etmek istiyorlar.

The Mandalorian'a Yeni Karakterler Geliyor - Sinema Hanedanı

Ancak Boba Fett’in geri dönüşüyle sadece geleceğe yeni kapılar açmak ya da yeni karakterler dahil etmek yerine aynı zamanda geçmişteki karakterleri de göz ardı etmeyeceklerini gösterdiler. Ahsoka’nın resmi olarak açıklanmasından aylar önce bize bahseden güvenilir kaynaklar Darth Maul karakterinin de 3. Sezonda görüneceğini söyledi.

Görünüşe göre Darth Maul bir cameoya sahip olacak. Geri dönüşünün nasıl olacağı ya da bu geniş hikayeye nasıl uyarlanacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat The Mandalorian’ın hikayesine kolay uyarlanabilen Rebels (İsyancılar) ve The Clone Wars’da (Klon Savaşları) izlediğimiz karakterlerle Darth Maul’un geçmişte ortak noktaları var. 2. Sezonda bu karakterleri ve hikayelerini tanıtıp 3. Sezonda Darth Maul’un hikayesine bağlayabilirler.

Darth Maul son yıllarda animasyon dizilerinde ve Han Solo: A Star Wars Story (Han Solo: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi) filmiyle ekranlara geri döndü. John Favreau’nun sevilen dizisi The Mandalorian’da da şüphesiz hayranlar Darth Maul’u görmeye devam edecek. Tabi 3. Sezon için tahmin yapmadan önce 2. Sezonu izlememiz lazım.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap