İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Evren
  3. Zack Snyder’ın Snyder Cut İçin Yeni Açıklamaları

Zack Snyder’ın Snyder Cut İçin Yeni Açıklamaları

Zack Snyder'ın SnyderCut İçin Yeni Açıklamaları - Sinema Hanedanı

Justice League: Snyder Cut, DCEU’nun diğer filmleri gibi çokça tartışmaya sebep oldu. Zack Snyder’ın planını kurduğu daha karanlık ve 2 filmlik hikaye önce DC tarafından sonra da Joss Whedon tarafından değiştirildi. Çekimlerin büyük çoğunluğu tamamlansa da bir araya getirilmesi gereken bir film vardı ve bu sırada Zack Snyder’ın kızı vefat etti. Warner Bros. vizyon tarihini ertelemeyi düşünse de Zack Snyder projeden ayrıldı ve yerine ilk Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon getirildi.

Warner Bros.’un herkese hitap etme çabaları ve Joss Whedon’ın filme eklediği şakalar, filmin tonunu tamamen değiştirdi. Bunu ilk ve son fragmanlara bile bakarak anlayabilirsiniz. Film çıktıktan sonra tartışmalara sebep oldu ve çoğu DC hayranı Snyder yapımı Justice League filmini görmek istedi.

Zack Snyder'ın SnyderCut İçin Yeni Açıklamaları - Sinema Hanedanı

Aradan geçen birkaç yıldan sonra Zack Snyder işinin başına geri döndü ve kendi versiyonunu yayınlayacağını açıkladı. Joss Whedon’ın filme koymadığı fakat Zack Snyder tarafından çekilen sahnelerle film ilk planlandığı hikayeye bağlı olarak yayınlanacak. Sonradan gelen haberlerle her biri 1 saat olan 4 bölümlük bir mini dizi şeklinde HBO Max’te yayınlanacağı açıklandı.

Öncesinde yayınlanan bir fragmandan sonra DC FanDome etkinliğinde yayınlanan 2. fragman ve Dark Seid, ben de dahil hayranlar tarafından çok beğenilmedi. DC FanDome etkinliğinde açıklamalarda bulunan Zack Snyder yayınlanan fragman hakkında konuştu.

Zach Snyder, Snyder Cut fragmanına sıcak bakmıyor!

Zack Snyder'ın SnyderCut İçin Yeni Açıklamaları - Sinema Hanedanı

SnyderJustice League çocuklar için değil, yetişkinler için olacak.” dedi. Fakat fragmana baktığımızda vizyona giren Justice League filmiyle çok farklı gibi durmuyorlar. Dark Seid başta olmak üzere, Superman’in kostümü dahil farklı olsa bile ortada bu kadar beklentiye girecek ya da heyecanlandıracak bir şey göremedim ben. Dark Seid hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Synder Cut Justice League geleceğini duyduğumdan beri hala şüphelerim var ve ben kötü olacağını düşünüyorum. Yine de Dark Seid ve Henry Cavill’ın giyeceği siyah kostümü fragmanda görene kadar merak ediyordum. Filmde Iris West dahil çok fazla karakter göreceğiz ve bunun 4 saate sığacağını düşünsem de 6 ana karakterimizin hikayelerinden hiçbirinin tamamlanacağını sanmıyorum.

Fragman ve Snyder yapımı Justice League filmi hakkındaki düşünceleriniz yorumlara yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap