İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Flash Filmi Çoklu Evrenleri Anlatacak

The Flash Filmi Çoklu Evrenleri Anlatacak

The Flash Filmi Çoklu Evrenleri Anlatacak - Sinema Hanedanı

DC FanDome’un verdiği güzel haberler biri de The Flash’tan gelmişti. Dizi olan değil, filmden. Ezra Miller’ın başrolünü oynayacağı The Flash filmi yıllardır ertelenmesine ve sürekli yönetmen değiştirmesine rağmen bir şekilde sinemalara gelecek.

DC FanDome etkinliğinde Ezra Miller’ın giyeceği kostüm ve çeşitli konsept tasarımlar yayınlandı. DC FanDome etkinliğinde açıklanan diğer haberleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Önceki DC Fandome yazılarımda da söylediğim gibi kostüm gerçekten mükemmel duruyor. The Flash dizisindeki kostümü ben beğenmiyordum. Ayrıca yayınlanan konsept tasarımlar da bizi heyecanlandırıyor.

The Flash Filmi Çoklu Evrenleri Anlatacak - Sinema Hanedanı

Güzel haberler bununla da bitmiyor. Flash dizisi dışında Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning ve Batwoman dizilerini de içeren Arrowverse’te çoklu evren konusu işlenmiş hatta Ezra Miller ve Grant Gustin’in Flash’ları bir araya gelmişti. Yeni gelen haberlere göreyse DC bu sefer çoklu evren konusunu DCEU’da işlemek istiyor. Ve tabiki de bu Flash filminde gerçekleşecek.

DC bu şekilde geçmişteki hiçbir şeyi değiştirmeden çoklu evren hikayesini kullanarak eski günahlarını geride bırakarak yoluna devam edebilir ya da geçmişe giderek evreni sıfırlayabilir. Ben DC’nin evreni The Flash filmiyle olmasa bile bir şekilde sıfırlayacağını düşünüyorum. Bunu geçersek çoklu evren olaylarına kesinlikle girmeleri gerekiyor çünkü yayınlanan konsept tasarımlarından birinde arkada Michael Keaton’ın Batman’i duruyor. Yakın zamanda da Michael Keaton’ın bu filmde oynayacağını açıkladılar. Aynı zamanda Ben Affleck’in geri döneceği de söylendi.

The Flash Filmi Çoklu Evrenleri Anlatacak - Sinema Hanedanı

Sadece çoklu evrenlerden değil aynı zamanda DC’nin geçmişinden bahsetme sebebimse The Flash filminin senaristi Christina Hodson’nın filmden bahsederken “Bu sinematik evren bu filmden doğacak ve Barry’nin hikayesinden doğdu.” şeklindeki açıklaması. The Flash filmi beklediğimizden daha fazla şey anlatabilir.

Filmde Ben Affleck ve Michael Keaton’ın Batman’leri dışında Gal Gadot’un oynadığı Wonder Woman, Henry Cavill’in oynadığı Superman veya Grant Gustin’in oynadığı Flash’ı görebileceğimizi de düşünüyorum. Özellikle de Henry Cavill’in sözleşmesinde 1 film var ve bu film eğer The Flash değilse Shazam olmalı. Görmeyi çok istesem de Man of Steel 2 filminin geleceğini düşünmüyorum.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 ay önce

    Ezra millerın flashı barry allendan çok wally wast flashı gibi geliyor bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir