İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. The Boys’un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Boys’un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Boys'un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Herkesin izlediği ve Amazon’un Netflix’ten daha iyi işlerinin olduğunu kabullendiği ilk dizi The Boys’un 2. sezon fragmanı yayınlandı. İlk sezonunda süper kahramanlar gerçekten olsaydı dünya nasıl bir yer olurdu sorusunun cevabını veren kara mizah dizisi büyük ironiler içeriyordu ve ben dahil çoğu kişi tarafından da sevildi. Eğer bilmiyorsanız The Boys aslında bir çizgi romandan uyarlama. Ben çizgi romanı okumadım ama bildiğim kadarıyla daha çok ve farklı karakterler, başka takımlar ve değişik bir öyküsü varmış.

Diziye dönecek olursak ilk sezonun sonunda Homelander tecavüz ettiği Butcher’ın eski eşinin kendi çocuğunu doğurduğunu öğrenmiş ve bu sırrı saklayan Vought’un ve The Seven’ın yöneticisi Madelyn’i öldürmüştü. Son sahnede de Homelander, Butcher ve Becca’nın bir araya geldiğini ve Homelander’ın oğlunun da güçleri olduğunu görmüştük.

The Boys'un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Yeni fragmanda gördüğümüze göre Hughie, A-Train’in hayatını kurtarmış ve Homelander kendi oğlunun güçlerini tanımasına yardım ederek onu eğitmeye başlamış. Detay bir bilgi olarak da Butcher’ın çizgi romanlardaki köpeği Terror da fragmanda var.

Yeni sezonda yeni yüzler de göreceğiz; Patton Oswalt ve Aya Cash. Açıklandığına göre Aya Cash, Stromfront adında bir süper kahramanı canlandıracak. Seven’ın yeni üyesinin bir bomba etkisi yaratacağı söyleniyor. Başka bir söylentiyse geçen sezonda çok az görmemize rağmen merak ettiğimiz Black Noir’in büyük bir rol oynayacağı.

 1. sezonun bölüm isimleri WGA websitesinde yayınlandı.
 • Butcher, Baker, Candlestick Maker (Kasap, Fırıncı ve Şamdan Yapıcı)
 • Nothing Like It In The World (Dünyadaki Hiçbir Şeye Benzemez)
 • Over The Hill With The Swords Of A Thousand Men (Tepenin Üstündeki Kılıçlı 1000 Adam)
 • Proper Preparation and Planning (Doğru Hazırlanma ve Planlama)
 • The Big Ride (Büyük Yolculuk)
 • The Bloody Doors Off (Kanlı Kapılar Kapalı)
 • We Gotta Go Now (Şimdi Gitmeliyiz)
 • What I Know (Bildiklerim)

The Boys'un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

İlk bölüm isminde Butcher, Becca ve Homelander hakkında bir kelime oyunu yapılmış. Bu üçlüyü beraber izlemek çok garip olabilir. 2. bölüm ismindeki “eşsiz” denilenin Homelander olduğunu düşünüyorum. Diğer bölümlerdeyse ilk sezondan daha kararlı ve daha planlı bir ekip izleyebiliriz. Son 3 bölümün ismine bakarsak da bazı üyelerin esir alındığını ve diğerlerinin de onları kurtarmaya çalıştığını izleyeceğimizi düşünüyorum.

The Boys’un 2. sezonu 4 Eylül 2020’de Amazon Prime’da yayınlanacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Mütüşük ötesi bı yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir