İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Justice League Snyder-Cut HBO Max İçin Geliyor!

Justice League Snyder-Cut HBO Max İçin Geliyor!

Justice League : Snyder-Cut Hbo Max İçin Geliyor! - Sinema Hanedanı

Justice League (Adalet Birliği) filmi DC sinema evreni için karışık tepkiler getiren bir filmdi. Bazı hayranlar filmi beğenirken bazı hayranlar da DC sinema evreninin devam etmemesi gerektiğini bile düşünüyordu.

Filmin yorumları kadar yaşadığı olaylar da son derece karışık. Her şey Batman v Superman: Dawn of Justice (Adaletin Şafağı) filmiyle başladı. Filmi Zack Snyder yönetti ve kötü yorumlar alan film için o suçlandı. Batman v Superman’dan çok kısa bir süre sonra Justice League filmlerinin çekimlerinin başlaması gerekiyordu. Fakat Warner Bros Zack Snyder’dan filmi değiştirmesini istedi. Batman v Superman’in sorunu kopuk senaryosu değil de filmin renklerine bağlandı. Bu yüzden Warner Bros Zack Snyder’dan filmi daha hafif ve daha komik bir şekilde değiştirmesini istedi. İlk karışıklıklar da burada başladı.

Filmin çekimleri sırasında Zack Snyder’ın kızı hayatını kaybetti. Bunun üzerine Warner Bros filmi ertelemeyi teklif etse de Zack Snyder ve eşi hayranlara olan saygılarından dolayı filmden ayrıldıklarını duyurdu. Filmin aslında çoğunluğu bitmişti fakat hala tamamlanmamıştı. Zack Snyder’in ayrılığından sonra Warner Bros ilk Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon ile anlaştı ve Joss Whedon filmi neredeyse baştan çekti. Bir sürü şaka ve komik sahne ekledi. Böylece film izlediğimiz şeklini aldı.

Justice League : Snyder-Cut Hbo Max İçin Geliyor! - Sinema Hanedanı

İnternete düşen bazı Snyder yapımı olacak filmin fotoğrafları düştü ve hayranlar hep Zack Snyder’ın filmden kesilen sahneleri izlemek istedi. Sevindirici haber dün geldi. Zack Snyder Netflix tarzı HBO Max platformu için 6 bölümden oluşan ve toplamda 4 saatlik olan bir Justice League dizisi kurgulayacak. Bu haber de karışık tepkiler aldı kimilerinin umudu varken kimisi bu projeden çok umutsuz.

İlk başta DC’nin açıkladığı sinema takviminde Justice League filmi 2 film olarak planlanmıştı fakat sonradan tek filme düştü. Bu yüzden toplamda 4 saatlik uzun bir film gibi Justice League dizisi izlememiz bize daha düzgün bir hikaye sunabilir. Zack Snyder Justice League filmini kendi kurguladığı şekilde izleyiciye sunacak ve belki de bu şekilde aslında ne yapmak istediğini görebiliriz. Ek sahneler ve yeni müziklerle olan kurgu için 20 milyon dolar ek bütçe ayrıldı.

Daha iyi olacağını düşünüyor musunuz yorumlara yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap