İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Wonder Woman 2’de Neler Olacak?

Wonder Woman 2’de Neler Olacak?

Wonder Woman 2'de Neler Olacak? - Sinema Hanedanı

Wonder Woman’ı 3 yıl önce sinemada izlemiştik ve hala 2. filmine kavuşamadık. Diana’nın yeni filmde yeni güçleriyle görüneceğini düşünüyoruz ancak Patty Jenkins‘e de Amazon Tanrıçası olarak yeteneklerinin farklı bir yönünü göstermesi için güveniyoruz. 3 yıldır beklediğimiz film bu sefer de virüs yüzünden ertelendi. Gal Gadot ve Wonder Woman hayranları sinemalar açılana kadar beklemek zorunda.

Ama yeni filmden ve özellikle Wonder Woman‘ın kendisinden ne bekleyebiliriz? Bir kere, sonunda Golden Eagle (Altın Kartal) zırhını giyecek, bu yüzden filmin sonunda işlerin ciddileşeceğini biliyoruz. Dahası Invisible Plane’i (Görünmez Düzlem) bile görebiliriz ve sızanlara göre Amazon Prensesi uçma yeteneğini bile kazanabilir.

Wonder Woman 2'de Neler Olacak? - Sinema Hanedanı

Fragmanda Steve Trevor’ın geri döndüğünü görüyoruz. Bu aslında olabilecek bir şeydi fakat nasıl olacağına dair çok bilgi yok. Ben de dahil olmak üzere çoğu hayran Steve’in geri dönmesini gereksiz buluyor. Umarım filmde bunu mantıklı ve güzel bir şekilde gösterirler.

Diana’nın artık Doğruluk Kementi’ni daha çok kullandığını görüyoruz. Zeus’un kızı şimşeklere tutunarak geziyor. İlk filmde izlediğimiz akışın benzerini izleyeceğiz gibi. Önce Diana’nın hayatı sonra Steve’in gelişi sonra kısa bir aksiyon, düşmanımızın gelişi ve gece yapılan büyük son savaş…

Ayrıca Wonder Woman’ın yeni kostümünü de görebilirsiniz. Filmde Cheetah ve Maxwell Lord adında iki düşmanımızın olacağını biliyoruz. Maxwell Lord zihin kontrolü yapabilen bir karakter. Acaba Diana’nın zihniyle oynuyor olabilir mi? Düşünsenize tüm film Diana’nın zihnindeymiş.

Wonder Woman 2'de Neler Olacak? - Sinema Hanedanı

Steve’in aslında geri dönmediği Diana’nın zihninde öyle gördüğüne dair teoriler var. Düşündüğümüzde olabilecek bir teori gibi gelse de Warner Bros. bu riski alır mı bilmiyoruz. Arkadaşı Barbara Minerva’nın Cheetah’a dönüşmesi ve savaşmak zorunda kalması Diana’nın psikolojisini yeterince etkileyen bir şeyken geri döndüğünü düşündüğü sevgilisinin aslında zihninin bir oyunu olduğunu öğrenmesi onu iyice yıpratacaktır. Diana’nın psikolojik olarak sınandığı bir film izleyebilir miyiz acaba?

Ya da fragmanda gördüğümüz gibi Steve gerçekten geri dönmüştür. Diana babası Zeus’tan bunu dilemiş olabilir mi? Çünkü Steve’in herhangi bir gücü yok, geri dönmesi bir tanrının yapabileceği bir şey.

Teoriler bu şekilde çoğalabilir ama Diana’nın yeni güçler edineceğine şüphe yok. Steve Trevor olayı ise şu an teoriden ileriye gidemiyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Yazıyı okuduktan sonra film için daha da heyecanlandım

  2. 1 sene önce

    Ben izlemiştim 1. Filmi beğendim 2. Filmin çıkması çok güzel merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir