İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. San Diego Comic-Con 2020 İptal Edilmeyecek!

San Diego Comic-Con 2020 İptal Edilmeyecek!

San Diego Comic-Con 2020 İptal Edilmeyecek! - Sinema Hanedanı

En büyüğü San Diego Comic-Con olmak üzere her sene bir Comic-Con etkinliği düzenlendiğini biliyorsunuzdur. Bu etkinlik aslında bir çizgi roman fuarıdır fakat Hollywood ve oyun firmaları paneli istila ettiğinden berri sadece bir çizgi roman fuarı olmakla kalmıyor aynı zamanda dönemin sanatçıları bu fuarda yaklaşmakta olan projelerini bizlere duyuruyorlar.

Bildiğiniz gibi şuan gündemde olan ve tüm dünyayı tehdit eden COVİD-19, hayatımızı kısıtlamakta kalmıyor aynı zamanda yaklaşmakta olan projeleri de iptal ettiriyor. Her sene olduğu gibi bu sene de planlanan San Diego Comic-Con‘da bu iptal edilen projelerden birisi. Fakat organizatörler paneli iptal etmek yerine başka bir çözüm bulma arayışına girdiler ve Comic-Con At Home (Evde Comic-Con) duyuruldu.

San Diego Comic-Con 2020 İptal Edilmeyecek! - Sinema Hanedanı

Comic-Con At Home hakkında pek bir açıklama yapılmadı ancak makalenin en altında gördüğünüz teaser video “Yakında… Ücretsiz otopark, rahat sandalyeler, kişisel atıştırmalıklar, çizgi yok, evcil hayvan kabul edilir, herkes için rozetler ve ön sıradaki bir koltuk.. Evde Comic-Con.” 9 Mayıs tarihinde yayınlandı ve panelin devam edeceği resmi olarak duyuruldu.

Etkinlik hakkında devam edeceği dışında başka bir duyuru yapılmadı ve sonuç olarak panelin sıkı takipçilerinin kafasında birçok soru işareti oluşmaya başladı. Örneğin, bu ücretsiz bir etkinlik mi yoksa taraftarların ödeme yapması gerekecek mi? Stüdyolar onu paneli Hollywood‘daki tüm belirsizlikler rağmen yeni görüntüleri paylaşmak ve açıklamak için kullanacaklar mı?

Net bir cevap vermek herkes için her ne kadar zor olsa da panel özellikle Warner Bros ve Marvel Studios için çok önemli. Dolayısıyla yaklaşmakta olan (en azından bir ertelenme haberi gelmeyene kadar) Batman ve Eternals filmlerine ilk bakışımızı yapacağımızı ve gelecekteki filmler hakkında duyurular alacağımızı düşünüyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok sevindirici bir haber elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir