İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Wonder Woman 1984 Fragmanı Geldi!

Wonder Woman 1984 Fragmanı Geldi!

Wonder Woman 1984 Fragmanı Geldi! - Sinema Hanedanı

DC FanDome bugün saat 20:00 itibariyle başladı ve aldığımız ilk fragman Wonder Woman 1984‘ten oldu. Fragman canlı yayın sırasında yayınlandı.

Düşmanlarımızın Cheetah ve Maxwell Lord olacağımızı bilsek de kendilerini kostümleriyle görmemiştik. Yeni fragmanda ise düşmanlarımızın origin’lerini daha net anlayabiliyoruz. Özellikle de Cheetah‘ın dönüşüm motivasyonunu görebiliyoruz. Cheetah‘nın görünümü çok iyi duruyor. Diğer düşmanımız Maxwell Lord da bizi şaşırtmayı başararak kendisinin de güçleri olduğunu gösterdi.

Fragmanın başlarında eski fragmanlardan görüntüler olsa da ilerleyen saniyelerde çokça yeni görüntü var. Bunlardan en önemlileri de Cheetah ve Wonder Woman arasında gerçekleşen kısa bir dövüş sahnesi. Diana kendi arkadaşına zara vermek istemeyeceği için onu aydınlık tarafa çekmeye çalışacaktır (Hayır Star Wars değil hala DC’den bahsediyorum ama durumlar benzer)

Wonder Woman 1984 Fragmanı Geldi! - Sinema Hanedanı

Steve Trevor‘ın dönüşünü de zaten biliyorduk fakat çizgi romanlarda gördüklerimizden yola çıkarak Maxwell Lord‘un Diana‘ın zihnine girmiş olabileceğini düşünüyorduk fakat Steve gerçekten de dönmüş. Bu fragmanda da nasıl dönmüş olabileceği hakkında yorum yapamıyoruz. Fakat Gal Gadot‘un güzel elbisesiyle gittiği balo gibi bir etkinlikte ilk defa karşılaşacaklarını söyleyebiliriz. Steve‘in önceki filmde önemli rolleri vardı ve bu filmde de önemli bir rolü olacaktır. Belki bu filmde de tekrar ölür ve 3. filmde geri gelir.

Bir söylenti olarak Wonder Woman‘ın uçma gücüne sahip olacağını duymuştuk ve fragmanda bunu destekleyen bir görüntü de var. Doğruluk Kementini de artık daha çok kullanıyor. Cheetah ile dövüşünde de Altın Zırhını giyecek. Diana büyük ihtimal Cheetah ile karşılaşana kadar arkadaşı Barbara‘nın başına gelenleri bilmiyor, çünkü Cheetah‘yı ilk gördüğü sırada çok şaşırıyor.

Fragman iyi bir fragmandı ve heyecanımızı artırdı. Siz de düşünce ve teorilerinizi yorumlara yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap