1. Ana Sayfa
  2. DC
  3. Ezra Miller The Flash Rolünü Bırakacak Mı?

Ezra Miller The Flash Rolünü Bırakacak Mı?

The Flash

Warner Bros.‘un Ezra Miller ile yollarını ayırmak üzere olduğunun söylentileri gündemde dolaşıyor. Adalet Birliği ve Flash yıldızı Miller‘ın bir kadını boğduğunu (DC hayranı gibi görünüyor) ve onu yere doğru ittiği video görüntüleri basına sızdırıldı. İddia edilen olayın bir şaka olup olmadığı konusunda bazı karışıklıklara rağmen, Variety‘ye yakın kaynaklar, bunun ciddi bir tartışma olduğunu doğruladı ve Ezra Miller‘ın tesisten çıkarıldığı anlara yol açtı. Olay, 1 Nisan’da Reykjavik‘in merkezindeki Prikið Kaffihús barında meydana geldi, bir dizi “oldukça saldırgan” taraftar Miller‘la karşı karşıya geldi. Ve bazı şeylerin çok çabuk kontrolden çıktığı anlaşılıyor.

The Flash

Warner Bros. henüz bu endişe verici görüntülere resmi bir yanıt vermedi, ancak bazı taraftarlar Miller‘ın istifasını istemek için kendi üzerlerine aldı. Aslında, Danzel Samuel adında bir Change.org kullanıcısı, WB‘yi Ezra Miller‘ın Flash / Barry Allen olarak değiştirmesi için çağrı yapan bir dilekçe başlattı. Miller‘ın tartışma haberleri göz önüne alındığında, bu çevrimiçi dilekçe henüz gerçek bir ivme kazanmadı, ancak önümüzdeki günlerde hedefini ulaştığında çok şaşırmayacağız.

Bununla birlikte, bir şey hemen hemen açık: DC hayranları bu tartışmadan memnun değil, birçoğu Ezra Miller‘ın hem Fantastic Beasts 3‘ten hem de uzun soluklu Flash filminden kovulmasını istiyor. Ancak, baskıya girerken, ne Warner Bros. ne de Miller olayı açıkça ele almadı ve normalde insanları daha fazla bilgi beklemeye teşvik ederken, videonun kendisi oldukça zarar verici. Bu hikaye geliştikçe daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Fantastic Beats

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2002 yılında Ankara'da doğdu. Üniversitede İletişim Tasarım ve Yönetimi okumak için hazırlık yapıyor. Yazarlık, Sinema, Müzik ve Kitap; hayatının yöneticileri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. umutcan_avatar
    10 ay önce

    Ezra Miller sevdiğim bir oyuncu ama Flash rolüne yakıştığını düşünmüyorum ve böyle bir haraket yapacağını hiç düşünmezdim
    Elinize sağlık çok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir