1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Taskmaster’ın Kimliği Açıklandı

Taskmaster’ın Kimliği Açıklandı

Taskmaster'ın Kimliği Açıklandı - Sinema Hanedanı

Black Widow filmi için aklımızda çok soru var. Hangi zamanı anlatacak, Natasha geri dönecek mi, Red Room organizasyonu, Hawkeye, Budapeşte’deki olay? Filmde Red Room’u ele geçiren Taskmaster’ı ve kız kardeşlerini kurtarmaya çalışan Black Widow’la Yelena Belova’yı izleyeceğiz. Peki en önemli soru; Taskmaster kim?

Film hakkında çok bilgi vermeseler de bazı açıklar yakaladık. Daha önce OT Fagbenle, Taskmaster hashtag’ini kullanarak Instagram‘da bir fotoğraf paylaştı ve hemen sildi. Son dönemlerde filmle ilgili merak ettiğimiz fotoğraflar paylaşıp silmek moda oldu zaten, Tom Hardy de 2 kere Venom’un Spider Man’i ortadan ikiye böldüğü fotoğraflar paylaştı ve hemen sildi. Fagbenle bunun karakteri Mason’ın fragmanlarda bile görünmediği için bir eleştiri olduğunu söylüyor ve çok ciddi konuşuyor. Hala ikna olmadıysanız başka şekillerde de kendisinin Black Widow’un yeni düşmanı olduğunu bize söyledi.

Taskmaster'ın Kimliği Açıklandı - Sinema Hanedanı

Fagbenle bu hafta bir arkadaşıyla uzaktan sohbet ettiği bir Instagram canlı yayını paylaştı. Sayfanın altındaki bağlantıyı takip edip 6 dakikalık işarete tıklarsanız, Fagbenle‘ın Marvel kötü adamı olduğunu göreceksiniz. Fagbenle “Taskmaster olduğum hakkında bir komplo teorisi var.” diyor daha sonra arkadaşı “Muhtemelen sensin” diye yanıtladı. Fagbenle inkar etmek yerine, “Siz de bunu çıkarmaya mı çalışıyorsunuz? Bunun hakkında konuştuğumuzu düşündüm.” şeklinde cevap veriyor.

Dediğim gibi Taskmaster’ın kimliği açıklandı. Mason’ın fragmanlarda görünmemesinin sebebi de bize bu sırrı açıklamamak fakat göründüğü üzere işe yaramadı. Bazı hayranlar Rachel Weisz‘ın oynadığı Melina‘dan şüphelenmişti. Fakat Taskmaster’ın erkek olduğuna dair çok sayıda kanıt var.

Marvel Filmleri İzleme Sırası

Eğer salgın olmasaydı şu an Black Widow teorileri konuşmayacaktık çünkü filmi izlemiş olacaktık. Yeni bilgilerle yeni teoriler düşünüyor olacaktık. Fakat 6 Kasıma kadar beklememiz gerekecek.

Örnek Yazı : Taskmaster Kimdir?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2002 yılında Ankara'da doğdu. Üniversitede İletişim Tasarım ve Yönetimi okumak için hazırlık yapıyor. Yazarlık, Sinema, Müzik ve Kitap; hayatının yöneticileri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. umutcan_avatar
    8 ay önce

    Taskmaster siyahi birisi diye biliyorum O.T. Fagbenle’da siyahi bir oyuncu bence Taskmaster’a en yakın kişi o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir