1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Deadpool 3’ün Açılış Sahnesi Açıklandı

Deadpool 3’ün Açılış Sahnesi Açıklandı

Deadpool 3'ün Açılış Sahnesi Açıklandı - Sinema Hanedanı

Disney’in Fox’u satın almasıyla Marvel sinema evreninde artık X Men ve Deadpool karakterlerini görebileceğiz. Bütün X Men üyelerinin oyuncuları değişse de, Ryan Reynolds’ın Deadpool rolüyle MCU’da değişmeden göreceğimizi açıkladılar. Zaten Deadpool’u Ryan Reynolds’tan başkasıyla düşünemeyiz tıpkı Wolverine için Hugh Jackman’dan başkasını düşünemediğimiz gibi. Fakat gelen haberlere göre Hugh Jackman’a Wolverine için teklif götürülmesine rağmen kendisi reddetmiş. Bu sıralarda Kevin Feige’nin yeni bir Wolverine aradığına dair haberler de düşmüştü.

Deadpool’a geri dönersek ilk 2 film Fox’un çektiği X Men evreninde geçiyordu bu yüzden aynı oyuncuyla ve eski hikayeyi devam ettirerek nasıl Deadpool’u MCU’ya sokacaklar henüz bilmiyoruz. Ryan Reynolds kısa süre önce filmin ne zaman geleceğinden emin olmadığını itiraf etti ve önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamen dolu bir programa sahip olduğunu söyledi. Bu yüzden 2023’e kadar 3. Deadpool filmini göremeyeceğiz gibi duruyor.

Deadpool 3'ün Açılış Sahnesi Açıklandı - Sinema Hanedanı

Diğer Deadpool yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick‘in geri dönüp dönmeyeceği veya Kevin Feige‘in yazarlarla ve Reynolds ile birlikte çalışmaya devam edip edeceği konusunda henüz bir haber yok. Wade Wilson kendisinin bir film karakterini olduğu biliyor yani 4. duvarı yıkabiliyor. Bu özelliğinden faydalanarak MCU’ya geçişini sağlayabilirler. Ayrıca Deadpool filmlerinin Disney’e geçmesiyle yaş sınırının yüksek olmayacağı ve eski havasını kaybedeceği de hayranların endişe ettiği konular.

Belirsizler çok olsa bile Deadpool 3’ün açılış sahnesi hakkında haberler geldi. Anlaşılan Deadpool filmin başında bizimle konuşarak Fox‘un X-Men evrenindeki birkaç X Men üyesini öldürdüğünü ve önceki filmleri yaşanmamış kabul etmemiz gerektiğini söyleyecek. Hatta bu evrende Hugh Jackman’ın hiç Wolverine’i oynamadığını söyleyecek ve gelecekte onu bir gönderme olarak görebilmemiz ihtimalinden dolayı üzülecek.

Deadpool 3'ün Açılış Sahnesi Açıklandı - Sinema Hanedanı

Tabi ki bunlar henüz taslak ve Marvel her şeyi değiştirebilir fakat Deadpool’un olayları kendi gözünden anlatarak bize bildirmesi mantıklı bir fikir. İlk olarak hangi filmde görüneceğini bilmiyoruz. Fakat Deadpool zaten bilindiği ve sevildiği için direkt solo filmini de izleyebiliriz.

X Men, Fantastik Dörtlü, Deadpool ve daha niceleri… Görmek istediğimiz çok karakter ve hikaye var.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap