İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Marvel
  3. New Avengers Hakkında Bilgiler Geldi!

New Avengers Hakkında Bilgiler Geldi!

Captain Marvel

Orijinal Avengers mahvoldu. Avengers : Endgame, onları ya öldürdü ya da inzivaya çekti. Geri kalanlar ise 4. fazdaki She-Hulk ve Kate Bishop‘un Hawkeye‘ı gibi eski kahramanların yerine geçecek. Her ne kadar Avengers 5 yakın bir tarihte gelmeyecek olsa da Kevin Feige daha fazla birbirine bağlantılı filmin geleceğinin sözünü verdi. Ayrıca New Avengers ile tanışmaya hazır olun, onlar gelecek nesil dünya’nın en güçlü kahramanları. Ve işte onların liderinin kim olabileceğini gelin hep birlikte tartışalım.

New Avengers Hakkında Bilgiler Geldi! - Sinema Hanedanı

Jeremy Conrad, Captain Marvel 2 filminin, New Avengers filminin tohumlarını taşıyabileceğini söyledi. Ve Brie Larson‘ın MCU‘da ikinci solo filminin çıkmasının New Avengers filmini etkileyecek olmasının sebebi ise Carol Danvers‘ın takım lideri olması. Conrad yazdığı makaleye kısaca Captain Marvel‘ın yeni Steve Rogers olacağını not etmiş. Bazı nedenlerden dolayı bunu duymak şaşırtıcı olsa da, geri kalanların arasından Carol açık arayla en kıdemli üye. Örneğin, Sam Wilson, en son Captain America‘nın yerine geçti, Age of Ultron filminden beri Avengers‘ın bir parçası oldu. Bahsettiğimiz, Carol sadece aralarındaki en güçlü silah değil. Biz onun gerçek bir lider olduğunu içinde olduğu son iki filmde gördük.

Son raporların söylediğine göre New Avengers‘da olacak herkes tam olarak belirlenmedi ama muhtemelen Spider-Man, Black Panther, Ant-Man ve Doctor Strange (Benedict’in sözleşmesine bağlı) olacak, bunun yanında Shang-Chi, Jane Foster ve belki de Blade gibi yeni kahramanlar olacak. Ayrıca sıradaki düşmanlar olarak adaylar Doctor Doom ve Fatih Kang.
Captain Marvel 2, MCU‘nun şu anda onaylanan en son projesi (Temmuz 2022). Bu da demek oluyor ki New Avengers en erken 2023’te gelecek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Bilgilendirici bir yazı olmuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir