İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Söylenene Göre Avengers’ın Yeni Kötüsü Hulk Olacak

Söylenene Göre Avengers’ın Yeni Kötüsü Hulk Olacak

Söylenene Göre Avengers'ın Yeni Kötüsü Hulk Olacak - Sinema Hanedanı

Marvel Sinematik Evreni, son 12 yılda birçok değişiklik geçirdi. Terrence Howard ve Edward Norton sırasıyla Rhodey/War Machine ve Bruce Banner/Hulk rollerini oynarken, Iron Man hala B listesindeki bir çizgi roman karakteri olarak görülüyordu.

Iron Man artık sadece en popüler çizgi roman kahramanlarından biri değil, Kevin Feige ve Terrence Howard‘ı Don Cheadle ile değiştirdi ve Edward Norton‘dan kurtuldu. Thor: Ragnarok‘da başlayıp Endgame‘de sona eren güzel bir üç film arkı alan Mark Ruffalo‘yu getirdi. Peki sırada ne var? Eğer Reddit‘le ilgili yeni bir teori doğru yoldaysa Hulk bir sonraki Avengers filminde kötü adam olabilir.

Söylenene Göre Avengers'ın Yeni Kötüsü Hulk Olacak

Gönderiye göre: Banner depresyona girer, eğer Sakaar‘daki kadar güçlü olsaydım Natasha‘yı geri getirebilirdim veya Thanos’u yenebilir ve kendini feda etmekten kurtarabilirdim diye düşünmeye başlar. Bu, MCU‘da Banner‘ın suçluluk ve öfkesinin getirdiği süper güçlü World Breaker Hulk‘un intikam dolu şiddetli bir versiyonu olacak olan Devil Hulk‘a yol açar.”

Ruffalo‘nun She-Hulk serisi için geri döndüğü doğrulandı. Ayrıca Disneyin karakterin haklarını geri aldıklarına dair fısıltılar da var, yani onun için başka bir solo film çekebilecekler. Ama yine de, Hulk için geleceğin neler olacağını bulmak için henüz çok erken. Hulk hayranların en sevdiği Avenger‘ın sonunu görmedik ve herhangi bir şansla, gerçeği tamamen bilmeden önce ekranlarımıza geri döneceğinden emin olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Elinize sağlık çok güzel olmuş

  2. Bence seyir zevki açısından güzel olur ve Avengers’tan birinin tehdidiyle insanların Avengers’a olan güveni tekrar azalır ve Justice League’de olduğu gibi insanlar Superman’in ölümünden sonra yokluğunu hissetmişti Marvel’da da Iron Man’in yokluğunu hissedip bu durumda Fantastic 4, Xmen, Deffenders vb ekiplerin ortaya çıkmasına yol açabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir