İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Marvel
  3. “Avengers Tekrar Birleşecek mi?” Dendi Sebastian Stan Cevapladı!

“Avengers Tekrar Birleşecek mi?” Dendi Sebastian Stan Cevapladı!

Winter Soldier

COVID-19 çekimleri durdurmadan önce Falcon and the Winter Soldier dizisi Disney+‘da bu Ağustos çıkacaktı. Variety, Sebastian Stan‘i soru cevap için yakaladı. Sebastian bile dizi ile ilgili herhangi bir güncelleme bilmediği için, Avengers: Endgame‘den sonra kahramanların tekrar birleşme ihtimâlleri hakkında röportaj verdi. Tahmin edebileceğiniz gibi, gizli olmayan bilgiler vererek, kahramanların başka görevleri de olduğu için takımlaşmadan önce biraz süre geçeceğine inandığını söyledi.

"Avengers Tekrar Birleşecek mi?" Dendi Sebastian Stan Cevapladı! - Sinema Hanedanı

Hiçbir şey bilmiyorum. Biliyorsunuz ben bu konular hakkında hiçbir bilgisi olmayan bir adamım. Bizim bir araya gelmeden önce çözmemiz gereken birtakım diğer görevlerimiz olacak. Başa çıkmak zorunda olduğum başka biri var. Ondan ayrı kalmak benim için hoş oldu. Anthony Mackie. Bu karantinada onsuz kalmanın biraz sessizlik sağlaması güzel.

Ayrıca aktöre tüm zamanların en büyük filminde oynamanın nasıl hissettirdiği soruldu, Sebastian, hayranların MCU‘ya verdiği ilgiden dolayı hâlâ şaşkın olduğunu itiraf etti:

Demek istediğim, bu gerçekten çılgınca. Titanic’i bile geçti. Titanic’i sinemalarda sayısızca izlemiştim. Bu çılgınca çünkü bu film yapılırken 10 yıla bedel bir çaba sarf edildi. İnsanlar bunu, bu filmlerle büyüdüklerini hissettirerek destekledi.

"Avengers Tekrar Birleşecek mi?" Dendi Sebastian Stan Cevapladı! - Sinema Hanedanı

Avengers‘ın ne zaman yeniden bir araya geleceğini bize zaman söyleyecek. Eğer Winter Soldier o takımın bir parçası olmayacaksa bile, bize inanmak zorundasınız ki Sam Wilson, Captain America olarak yer alacak!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir