İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Marvel’ın Yeni Kötüsü Kim Olacak?

Marvel’ın Yeni Kötüsü Kim Olacak?

Marvel'ın Yeni Kötüsü Kim Olacak? - Sinema Hanedanı

Infinity Saga, MCU’nun ilk 10 yılını büyük bir başarıya ulaştırdı. Marvel bize 10 yıllık bir serüven anlattı ve 23 filmin sonunda düşmanımız Thanos’a ve Infinity Saga’ya veda ettik.

Marvel, Thanos’un gelişi için tam 10 yıl boyunca hazırlık yaptı. Bir evrenin kurulması ve altı sağlam bir hikaye için gerçekten büyük emekler verdi. Hela, Killmonger gibi çok sevdiğimiz düşmanlar olsa bile Thanos çoğu kişinin en sevdiği düşman oldu. Diğer karakterleri 1 filmde gördük fakat Thanos’un gelmesini yıllardır bekliyorduk.

İlk 10 yılın sonunda Marvel yeni bir döneme hazırlanıyor. 4. Fazın ilk filmi uzun zamandır beklediğimiz Black Widow olacak ve Marvel’ın ikinci 10 yılı başlayacak. Thanos’tan ve EndGame gibi bir efsaneden sonra yeni dönemin kötüsünün kim olacağı çok konuşuluyor.

Marvel'ın Yeni Kötüsü Kim Olacak? - Sinema Hanedanı

Norman Osborn, Doctor Doom ve Magneto gibi sevdiğimiz kötüler yeni filmlerde yer bulacak. Sony’nin kurduğu Spider Man evreninde de Sinister Six üyelerini izleyeceğiz. Artık daha evrensel olayların olmasıyla ve evrenin genişlemesiyle kozmik varlıkları da izlemeye başlayacağız. Bu konudaki ilk adım Ego the Planet gibi bir kozmik varlığın ilk defa görüldüğü Guardians of the Galaxy filmleriydi. 4. Fazda izleyeceğimiz Eternals filmi bize bu konuda önemli bilgiler verecek.

Scream 5, National Treasure 3 ve Now You See Me 3‘ün geleceğini önceden duyuran kaynaklardan öğrendiğimize göre Marvel yeni Saga için Galactus karakterini düşünüyor. Galactus çizgi romanlarda gezegenleri yok eden büyük ve önemli bir kozmik varlıktı. 2015 yılında Monica Rambeau’nun Captain Marvel’ı ve Black Panther, Galactus’a iyi biri olması için yardım etmişti. Bununla alakalı olarak Eternals filminde Monica Rambeau’nun büyümüş halini göreceğiz.

Marvel'ın Yeni Kötüsü Kim Olacak? - Sinema Hanedanı

Black Phanter’in çok sevilmesi ve daha öne çıkması ve Monica Rambeau’nun büyümüş halini kozmik varlıkların anlatıldığı bir filmde olacak olması düşünüldüğünde Galactus’un gelişini düşünebiliriz. Zaten Thanos’tan sonra görmek istediğimiz karakterler arasında olan Galactus’u Marvel bu şekilde kullanabilir.

Yeni Saga’da görmek istediğiniz karakterleri yorumlara yazarsanız sevinirim. Dormammu’yu ve Galactus’u yeni Saga’da göreceğimizi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap