İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Shazam 2’nin İsmi Duyuruldu! | Shazam Fury Of The Gods

Shazam 2’nin İsmi Duyuruldu! | Shazam Fury Of The Gods

Shazam 2'nin İsmi Duyuruldu! | Shazam Fury Of The Gods - Sinema Hanedanı

DC FanDome‘da yer alan Shazam paneli açıkçası oldukça eğlenceliydi. Fakat 2. film hakkında büyük duyurular alacağınız umuduyla paneli beklediyseniz bu haber sizi biraz üzebilir. Doğrusu, kameralar devam filminde gösterime başlamaya neredeyse hiç hazır değil, özellikle de COVID-19 sebebiyle filmin çıkış tarihinin Nisan 2022’den Kasım ayına kaydığını öğrendikten sonra. Ancak Shazam 2 için gine de büyük bir sürpriz vardı panelde!

Panel’de Zachary Levi‘ye Asher Angel ve Jack Dylan Grazer gibi yardımcı yıldızlar da katıldı ve devam filminin isminin Shazam Fury Of The Gods olacağını açıkladılar.

Shazam 2'nin İsmi Duyuruldu! | Shazam Fury Of The Gods - Sinema Hanedanı

Peki nedir bu Shazam Fury Of The Gods?

“Marvel Ailesi” nin Mister Mind ve Dr. Sivana ile savaşacağı izlenimine kapıldığımızı düşünürsek, bu unvanın Shazam için ne anlama geldiğini merak etmemek zor. Monster Society of Evil ile karşı karşıya kalmaları hala mümkün olsa da, riskler biraz daha yüksek olacaktır ve “furry” nin Black Adam gibi başka bir tanrıya atıfta bulunması ihtimalini de değerlendirmek gerekir.

Yine de bu şu anlık teori kurmak için biraz erken görünüyor, ancak David F.Sandberg‘in Shazam 2 filminde riskler açıkça yüksek olacak ve bunun nasıl bir form aldığını görmek için beklemekten başka bir çaremiz yok.

Yorumlar kısmında düşüncelerini bizler ile paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap