1. Ana Sayfa
  2. DC
  3. Shazam 2: Zachary Levi Geri Dönmeye İstekli

Shazam 2: Zachary Levi Geri Dönmeye İstekli

Shazam 2

Shazam yıldızı Zachary Levi, yaklaşmakta olan DC devam filmine destek olmaktan heyecan duyuyor. Orijinal film bir yıl önce çıktı ve bu sayede DCEU‘nun daha hafif filmler yapabildiğini gösterdi. Popüler çizgi roman karakteri Billy Batson / Shazam‘ın etrafında toplanan, Asher Angel tarafından oynanan bir süper kahramana dönüşen çocuğun hikayesini anlatıyor. Bu hem bir gişe hem de kritik bir başarıydı ve Aralık 2019’da Shazam 2‘nin duyurulmasına yol açtı. Ancak, ilk filmin yayınlanmasından kısa bir süre sonra, çoğu karakterin henüz Black Adam‘ı karşılamadığı için bir devam filmi alacağını varsaydı.

Neyse ki, Dwayne Johnson ile bir Black Adam filmi hazırlanıyor ve Shazam 2‘den önce gösterime girecek. Bu film, Black Adam‘a kendi başına izleyiciler getiren bir başlangıç ​​hikayesi olarak hizmet edecek. Bu, Black Adam filminin başarılı olması şartıyla Levi‘nin bu filmde Shazam olarak görünmeyeceği anlamına gelir, bunun yerine ikisi daha sonraki bir tarihte  buluşur. Levi kısa süre önce Shazam ve Black Adam‘ın nihai toplantısına ağırlık verdi ve “çizgi romanlardan tüm Kaptan Marvel / Black Adam destansı kavgalarını ve hikayelerini canlandırmayı umduklarını” açıkladı.

Shazam

Levi, Shazam‘ın bir yıllık yıl dönümünü kutlamak için bu hafta Instagram‘a gitti. Rol için ne kadar müteşekkir olduğunu belirten bir başlıkla birlikte süper kahraman olarak kendi fotoğrafını da ekledi. Levi’nin ifade ettiği gibi, Shazam 2 direktörü David F. Sandberg‘in  yakın zamanda korona virüs nedeniyle bir üretim gecikmesinin muhtemel olduğunu ortaya çıkardığı için hayranların bu süre için biraz daha beklemesi gerekecek. Levi, Shazam‘ı henüz görmemiş olanlar için bu “oldukça fırsatlı bir zaman” olarak nitelendirerek, başlığında da pandemiye başvurdu

Levi’nin İnstagram Gönderisi:

https://www.instagram.com/p/B-nK4QMFoVo/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Etkileyici bir şekilde, Shazam 2 ve Black Adam, DC‘nin yaklaşmakta olan filminde sadece iki heyecan verici filmden çok uzak. Hayranlar hala Haziran 2020’den Ağustosa kadar geciken Wonder Woman 1984‘ü bekliyor. Fakat şunu da eklemek isterim ki DC‘nin Shazam 2 ve Black Adam solo filmleri haricinde Justice League Dark: Apokolips War, Wonder Woman 1984, The Batman, The Flash gibi filmler de şuanda hala gündem de olan korona virüs nedeniyle ertelendi.

Shazam

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Çok güzel bir haber olmuş elinize sağlık

  2. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir