İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Scoob! Filminin İlk 5 Dakikası Yayınlandı!

Scoob! Filminin İlk 5 Dakikası Yayınlandı!

Scoob! Filminin İlk 5 Dakikası Yayınlandı! - Sinema Hanedanı

2004’ten beri Scooby-Doo çok fazla seveni olan bir yapım. Warner Bros bunun farkında olduğu için 2020 yılında Scoob! adında bir Scooby-Doo filmi vizyona sokacaktı. Fakat Dünya’ya yayılan Korona virüs yüzünden sinemalar kapandı ve 2020 yılında vizyona girmesi beklenen birçok film gibi Scoob! filmi de ertelendi.

Warner Bros filmi izleyemeyen bizler için bir güzellik yaptı ve filmin ilk 5 dakikasını internette yayınladı. Film; Venedik, Kaliforniya’da yaşayan yalnız bir genç olan Shaggy’nin (Iain Armitage), yerel restoranlardan yiyecek çalan bir yavru köpek olan Scooby (Frank Welker) ile tanışmasını ve dostluklarının başlangıcını anlatacak.

Film, çizgi filmlerini izlememiş büyükler ya da küçük yaştaki izleyiciler için bir başlangıç olacak. Bu filmden sonra Minyonlar gibi büyük bir Scooby-Doo çılgınlığı başlar mı acaba?

Scoob! Filminin İlk 5 Dakikası Yayınlandı! - Sinema Hanedanı

Ne yazık ki film eleştirmelerden oldukça karışık eleştiriler alıyor. WGTC’den Matt Donato filmin “yeterince eğlenceli” olduğunu söyledi. Fakat Scooby sevenleri daha farklı tepkiler verebilir gibi görünüyor. Film oldukça umut verici görünüyor fakat çizgi filmi izlememiş olanlar için de bir film olduğu için Scooby sevenleri biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. Bilenler ve bilmeyenler arasında iyi denge kurulmuş filmler de izlemedik değil o yüzden Scoob’un da bu filmlerden biri olduğunu umuyoruz.

Film; Will Forte, Zac Efron, Amanda Seyfried, Mark Wahlberg ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu sahip. Universal’ın çıkardığı Trolls World Tour (Troller Dünya Turu) filmi gişede büyük başarılar elde etti, Warner Bros’un da Scoob filmiyle büyük başarılar elde edeceğini düşünüyoruz.

Bahsi Geçen Video:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Neredeyse kendimi bildim bileli Scooby Doo’yu çok severim Live Action filmlerinin hepsini animasyon filmlerinin çoğunu ve çizgi filmlerinin tamamını olmasa da izlemiş birisiyim bu film beni heyecanlandırıyor fakat orijinal seslendirmenleri olmadan nasıl olur emin değilim yine de Shaggy ve Scooby’nin dostluğuna odaklanması da beni sevindiren bir durum umarım güzel bir film olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir