1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Amber Heard DC’den Kovuldu

Amber Heard DC’den Kovuldu

Amber Heard DC'den Kovuldu - Sinema Hanedanı

Amber Heard, Aquaman ve Justice League filmlerinde muhteşem kızıl saçları Mera karakterini oynamıştı. Mera’yı, karakteri ve Amber Heard güzelliği sayesinde çok sevdik. Fakat Amber Heard hakkında çıkan haberler sonrasında Warner Bros. Amber Heard’le yollarını ayırdı.

Karayip Korsanları’nın yıldızı Johhny Depp ile eskiden evli olan Amber Heard, Johhny Depp’in kendisine şiddet uyguladığı söylemiş ve uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Johhny Depp uzun bir süre bu konuda sessiz kalmasına rağmen sonrasında elinde Amber Heard’ün annesi ve babasıyla mesajları, Amber Heard’ün ses kayıtları gibi kanıtlarla kendisinin böyle bir şey yapmadığını kanıtlamıştı. Bunun üzerine Amber Heard yalan ifade vermek gibi suçlarla suçlanmıştı.

Amber Heard DC'den Kovuldu - Sinema Hanedanı

DC sinema evrenindeki önemli oyunculardan birinin medyada bu şekilde suçlanması ve 3 yıla kadar hapsinin istenmesi Warner Bros.’u rahatsız etti. Bunun üzerine Amber Heard’ün Aquaman 2 filminde oynayıp oynamayacağına dair haberler de çıkmaya başladı.

Flash‘ı oynayan Ezra Miller’ın da bir hayranının boğazını sıktığı bir videonun sosyal medyaya düştüğünü düşünürsek, DC’nin geleceği sadece filmleri yüzünden değil oyuncular yüzünden de fazlaca karışık görünüyor. Amber Heard’ün kovulduğu onaylansa da Ezra Miller hakkında bir haber yok.

Bir film yıldızının kamusal imajı hem filmin prodüksiyonu hem de dağıtımı üzerinde beklenmedik şekilde yıkıcı etkileri olabileceği zaman ‘garanti vermeyen’ kabul edilir. Geçmişte, Robert Downey Jr uyuşturucu bağımlılığıyla yüzünden bu etiketi taşıyordu. Fakat kendisi uyuşturucu bağımlılığından kurtuldu ve şu anda Marvel’ın en gözde ismi.

Amber Heard DC'den Kovuldu - Sinema Hanedanı

Hatta kısa bir bilgi olarak, Robert Downey Jr bir röportajında uyuşturucu bağımlılığından çizburger bağımlılığı sayesinde kurtulduğunu bu yüzden de Iron Man filmlerinde Tony Stark’ın sık sık çizburger istediğini belirten detaylar konduğunu söylemişti. Endgame filminde kızı Morgan’ın da Happy’den çizburger istemesi ve Happy’nin de “baban da çizburgeri çok severdi” demesi bizim için çok duygusal olsa da Robert Downey için apayrı bir öneme sahip.

Amber Heard konusunda Aquaman 2 filminde yer almayacağı haberleri çıksa da nasıl olacağı konusunda bir bilgi yok. Mera’ya veda mı edeceğiz yoksa yerini başka bir oyuncu mu alacak? Bu konuda internetteki söylentiler bir ismi işaret ediyor, Emilia Clarke. Game of Thrones’un sevilen oyuncusu hakkında bir haber olmasa da hayranlar tarafından en çok istenen isim. Şu an DC’nin planlarını bilmiyoruz fakat bir mesajımız var: Artık güzel ve DC’nin havasına yakışır filmler izlemek istiyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap