İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Robert Pattinson’ın COVİD-19 Testi Pozitif Çıktı!

Robert Pattinson’ın COVİD-19 Testi Pozitif Çıktı!

Robert Pattinson'ın COVİD-19 Testi Pozitif Çıktı! - Sinema Hanedanı

Batman karakterini ilk kez canlandıracak bir isim olarak Robert Pattinson, bugün sabah saatlerinde Warner Bros. un da doğrulaması ile COVİD-19 testinin pozitif sonuçlandığını dolaylı yoldan bizlere aktardı. Matt Reeves yaklaşık 5 ay önce The Batman‘in çekimlerine ara vermişti fakat bundan üç gün önce ekibin yeniden toplanıp çekimlere tekrar başladığı duyuruldu ama sanıyoruz ki artık bu durumda çekimler tekrar durdurulacak.

Warner Bros. bu sabah saatlerinde şunları söyledi: “Batman yapımının bir üyesinin Covid-19 testi pozitif çıktı ve belirlenen protokollere uygun olarak izole ediyor. Çekimler geçici olarak durduruldu.” Stüdyo, çalışanlarının mahremiyetini korumak için başka bilgi vermedi.

Robert Pattinson'ın COVİD-19 Testi Pozitif Çıktı! - Sinema Hanedanı

Ne yazık ki bunlar, pandemi sırasında film çekmenin bir parçası ve çekime devam etmek için gereken ekstra önlemler ve adımlar. Universal geçtiğimiz günlerde İngiltere‘deki Jurassic World: Dominion film çekimi sırasında pozitif bir COVID-19 vakasının çekimleri durdurduğunu reddetti ve yapım 60. gününde güçlü bir şekilde devam ediyor. Dört ekip üyesinin, filmin Eylül ortasına kadar çekildiği Malta‘da, pozitif testler çıkardığı bildirilirken, ikinci ünite çekimini gerçekleştiren prodüksiyonla birlikte kendilerini izole ettiler.

The Batman‘in ilk duraklatılmasının ardından Reeves, Deadline‘a filmin dörtte birinin hazır olduğunu söyledi. Bununla birlikte, geçtiğimiz günlerde 1 Ekim 2021’de yayınlanacak film için DC Fandome‘da birçok şey içeren bir teaser sundu. Bildirilene göre, Reeves‘in önünde yaklaşık üç ay var.

Robert Pattinson'ın COVİD-19 Testi Pozitif Çıktı! - Sinema Hanedanı

Matt Reeves, DC FanDome etkinliğinde, Dark Knight‘ın yeni yinelemesinin, çizgi roman döngüsünün Batman Year Two‘da gerçekleştiğini söyledi. Ayrıca The Riddler, The Penguin ve Catwoman‘ın tam anlamıyla bir ikonik villain olmadan önce ilk benlikleri olarak görüneceklerini doğruladı.

Robert Pattinson‘ın COVİD-19‘a yakalanması çok büyük bir ihtimalle filmin çıkış tarihini ileriye atabilir fakat ortada net bir şey de yok çünkü eğer atlatabilir ise aralıksız uzun bir çalışmanın ardından planlanan tarihte film çıkabilir. Şuan yapabileceğimiz tek şey Pattinson‘ın bir an önce sağlıklı hayatına dönmesi için beklemek. Umuyoruz ki en erken sürede COVİD-19‘u hiçbir sıkıntıya girmeden atlatır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir