İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Batman’in Yan Dizisi Mi Geliyor?

The Batman’in Yan Dizisi Mi Geliyor?

The Batman'in Yan Dizisi Mi Geliyor? - Sinema Hanedanı

DC FanDome‘daki The Batman paneli sırasında, ortak yazar ve yönetmen Matt Reeves, HBO Max‘e gelen başlıksız yan dizi için planları hakkında bazı önemli yeni ayrıntıları paylaştı. Filmin Gotham Şehri Polis Departmanı için çalışan polisleri takip ettiğini doğrulayan film yapımcısı, gösterinin Caped Crusader‘in kariyerinin “Birinci Yılı” na döneceğini açıkladı.

Bunun Batman‘in dizide yer alıp almayacağını netleştirmedi, ancak departman içindeki yolsuzlukla mücadele eden bir polisin peşinden gideceğini belirtti. Bu gerçekleşirken, Kara Şövalye efsanesi oluşmaya başlar ve bu yüzden Bruce Wayne‘in bu süre zarfında neyin peşinde olduğuna dair pek çok referans alacağız.

The Batman'in Yan Dizisi Mi Geliyor? - Sinema Hanedanı

Reeves hayranlarına : “Hikayeyi özellikle bu yozlaşmış polislerin bakış açısından görmeye başlıyorsunuz. Gotham PD serisi, Gotham Polis Departmanının yolsuzluğuna girecek. Batman Birinci Yıl’a geri dönüyor. Bu karakterleri daha önce hiç görmediğimiz bir perspektiften göreceğiz.” şeklinde çıkacak diziyi ifade etti.

Reeves daha sonra, Batman‘in Gotham Şehri‘ni koruduğu ikinci yılında, Gotham Şehri için hala bir umut sembolü olmadığını ve hem tehlikeli hem de bir efsane olarak görüldüğünü, bu nedenle geçmişine geri dönmenin son derece ilginç olacağını vaat ettiğini belirtti. Ancak, bu dizide hem yeni hem de tanıdık karakterlere odaklanan Batman muhtemelen henüz Jim Gordon ile müttefik değil.

Ne olursa olsun, Reeves ve Terrence Winter‘ın DC tv dizisi, The Batman‘in zamanının olmayacağı bu dünyaya derin bir dalış sunacak gibi görünüyor ve bu kesinlikle heyecanlanmaya değer.

Peki sizler bu dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap