1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. HBO Max Orijinal İçerikleri COVID-19 Sebebiyle Gecikecek!

HBO Max Orijinal İçerikleri COVID-19 Sebebiyle Gecikecek!

HBO Max Orijinal İçerikleri COVID-19 Sebebiyle Gecikecek! - Sinema Hanedanı

COVID-19 salgını, film ve televizyon endüstrisini tamamen yeniledi ve öngörülebilir gelecek için birçok yapım durduruldu. Bu nedenle, televizyon manzarasının önümüzdeki aylarda hem geleneksel TV’de hem de akış hizmetlerinde çok farklı görünmesi bekleniyor. Yeni bir rapora göre, bu geçiş oyuna girmek için en doğu anı bekleyen yeni akış hizmetlerinden birisi olan HBO Max‘i de etkileyecek.

WarnerMedia sahibi AT&T’nin CEO’su John Stephens, yakın zamanda The Hollywood Reporter ile 27 Mayıs’ta başlatılacak olan hizmet hakkında konuşma gerçekleştirdi. Stephens‘in açıkladığı gibi, pandemi HBO Max‘in orijinal içeriğinin bazılarının kapanmasına neden oldu ve çıkış tarihlerinde geçici olarak gecikmelere neden olacak.

HBO Max Orijinal İçerikleri COVID-19 Sebebiyle Gecikecek! - Sinema Hanedanı

Peacock ve NBCUniversal Digital Enterprises‘in başkanı Matt Strauss; “İşler normale döneceğinde hepimizin kaldığı yerden devam edebileceğimizden emin olabiliriz. Sahip olduğumuz bir avuç orijinal seri olduğu için çok ama çok iyimseriz. Brave New World esasen yapılır, Psych filmi de yapılır ve Punky Brewster ile Save By The Bell gibi bazı yeniden başlatmalar da, onları 2020’de kullanılabilir hale getirmemiz konusunda iyi hissediyoruz.”

Neyse ki HBO Max; HBO, TBS, TNT, TruTV, CNN, Cartoon Network, Turner Classic Movies ve Adult Swim programları da dahil olmak üzere mevcut içeriğin oldukça önemli olduğu bir kütüphaneye sahip olacak. Ayrıca Criterion Collection, BBC Studios ve Studio Ghibli filmlerinin başlıkları da yer alacak. Kütüphane ayrıca Green Lantern ve Strange Adventures TV dizileri, Circe Dune: The Sisterhood ve Grease: Rydell High gibi orijinal içerik içeriğine de sahiptir .

HBO Max‘i çevreleyen son güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. HBO Max kataloğu bana göre Disney +’tan da Netflix’ ten de kaliteli içeriklere sahip umarım seyir zevki yüksek yapımlar olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir