1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. CW Başkanı’nın Swamp Thing İçin Yorum Yaptığı Yeni Poster

CW Başkanı’nın Swamp Thing İçin Yorum Yaptığı Yeni Poster

CW Başkanı'nın Swamp Thing İçin Yorum Yaptığı Yeni Poster - Sinema Hanedanı

Swamp Thing, geçen yıl başlatıldığında DC Universe akış hizmetinin ana satış noktalarından biriydi, ancak hayranlardan ve eleştirmenlerden oldukça olumlu bir şekilde alınmasına rağmen, sadece bir sezondan sonra gösteriyi karalama kararı verildi.

Hayranlar, dizinin sonu olduğunu varsaymışlardı, ancak yayın haklarının artık CW tarafından alındığı ve ağın ilk (ve sadece) sezonu bir noktada yayınlamayı planladığı haberiyle bir umut ışığı ortaya çıktı.

CW Başkanı'nın Swamp Thing İçin Yorum Yaptığı Yeni Poster - Sinema Hanedanı

O zamanlar yeni bölümler geliştirmek için hiçbir planın olmadığı söylendi, ancak CW başkanı Mark Pedowitz, yeterli ilgi gösterilmesi halinde “bu görüşmeleri daha sonra yapmaya” açık olacağını söyledi.

“Dizi şu an sadece bir sezon. Geri gelip gelmeyeceğini bilmiyorum. Açıkçası bu Warner Bros. ve The CW için bir tartışma olurdu. Ama şu anda Swamp Thing sadece sahip olduğumuz bölümlerden ibaret.”

-Pedowitz

Yapabileceğimiz tek şey, tekrarların karar vericilerin fark etmeye zorları için yeterli çekişi elde etmesini ummak. Swamp Thing teknik olarak geçen yılki Crisis on Infinite Earths sırasında Arrowverse‘in bir parçası olduğu doğrulandı bu yüzden kesinlikle devam edebilmesi için yüksek potansiyellere sahip.

Sizleri güncel tutacağız. Şimdilik, Swamp Thing ve Dr. Abby Arcane (Crystal Reed) adlı yeni poster sanatına göz atın.

CW Başkanı'nın Swamp Thing İçin Yorum Yaptığı Yeni Poster - Sinema Hanedanı

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Güzel dizi umarım devamı gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir