İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Chilling Adventures of Sabrina’nın 4. Sezonu İptal Edildi

Chilling Adventures of Sabrina’nın 4. Sezonu İptal Edildi

Chilling Adventures of Sabrina'nın 4. Sezonu İptal Edildi - Sinema Hanedanı

Kiernan Shipka’nın başrolünde oynadığı Netflix dizisi Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 4. sezonu iptal edildi.

3. sezon 2020’nin başlarında yayınlanmıştı ve Nick’le Sabrina’nın ayrılması, bir Sabrina’nın normal hayatını yaşarken diğer Sabrina’nın Cehenneme hükmetmeye başlamasını içeren bir sezon finali olduğunu düşünürsek gerçekten merak uyandırıcıydı.

4. sezon final sezonu olmakla birlikte 8 bölüm sürecek ve 2020’nin sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor. Bu sürede 4. sezondan fotoğraflar ve videolar da yayınlandı. Anlaşılan son sezonda Greendale sakinleri Eldritch Terrors ile karşı karşıya gelecek.

Chilling Adventures of Sabrina'nın 4. Sezonu İptal Edildi - Sinema Hanedanı

Dizinin senaristi Roberto Aguirre-Sacasa, Variety’ye verdiği röportajda Chilling Adventures of Sabrina üzerinde çalışmak ilk günden beri inanılmaz bir onur oldu. Herkesin en sevdiği genç cadı olarak Kiernan’ın oyunculuğu başta olmak üzre muhteşem bir işti. Mürettebat, yazarlar, editörler, asistanlar ve herkese şovun bu karanlık rüyasına çok fazla sevgi kattıkları için minnettarım.” dedi.

Chilling Adventures of Sabrina dizisinin iptali eski çizgi roman karakterlerini barındıran Archie-verse için CW’un (Evet, Flash dizisini yapan CW) yeni çıkacak Katy Keene dizisini de etkiledi. Ancak Chilling Adventures of Sabrina’nın iptali başka bir Netflix projesinin başlangıcı olabilir.

Riverdale ve CAOS’un aynı evrende geçtiğini biliyoruz. Ayrıca bu karakterler eski çizgi romanlarda da aynı evrendelerdi hatta yakın arkadaşlardı. Bir araya geldikleri bir çizgi roman sayısında da Betty ve Veronica’nın cadı olduğunu öğrenmiştik. Eğer 4. Sezonda bu karakterler bir araya gelirlerse Sabrina’nın hikayesi Riverdale’de devam edebilir. Riverdale karakterleri 5. Sezonda artık üniversiteye gidecekleri için ayrılacaklar belki birinin yolu Sabrina ile kesişebilir.

Chilling Adventures of Sabrina'nın 4. Sezonu İptal Edildi - Sinema Hanedanı

Yayınlanan fotoğraflarda Nick ve Sabrina’yı bir arada görebiliyoruz (Harvey diyenleri anlayamıyorum). Madam Satan da bütün ihtişamıyla Cehennemde olduğuna göre bize de beklemek düşer.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap