İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Project Power’in Fragmanı Yayınlandı

Project Power’in Fragmanı Yayınlandı

Project Power'in Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Netflix’in 15 Ağustos’ta yayınlanacak yeni filmi Project Power’ın fragmanı yayınlandı. Filmin yapımına 2018 yılında karar verilmiş olsa da anlaşılan hazırlık süreci uzun sürmüş.

Başrolde The Amazing Spider Man 2 filminin kötüsü Elektra olarak tanıyabileceğiniz Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt ve Dominique Fishback oynuyor.

Filmin senaristi aynı zamanda Matt Revess’in çok beklenen Batman filminin senaristlerinden biri olan Mattson Tomlin. Yönetmenleri ise Ariel Schulman ve Henry Joost. Kendilerini Paranormal Activity 3 ve Nerve filmlerinden tanıyabilirsiniz. Özellikle Nerve filmini izlemenizi tavsiye ederim. İki film de Netflix’te var.

Project Power'in Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Filme dönecek olursak Netflix’teki anlatımına göre New Orleans sokaklarında, her kullanana kendine özgü süper güçlerin 5 dakikalığına kilidini açan gizemli yeni bir hap piyasaya çıkmıştır. Bazıları kurşun geçirmez cilt, görünmezlik ve süper güç sahibi olurken diğerleri daha ölümcül bir tepki gösterir. Ancak hap şehir içindeki suçu tehlikeli seviyelere ulaştırdığından bir polis, eski bir askerle iş birliği yaparak bu hapın üreticilerine ulaşmak ve onları durdurmak için bir araya gelir.

Anladığımıza göre bu ilaç, kullanan bazı insanlar özel güçlere sahip olsa da bazı insanları öldürme gücüne sahip. Kısacası bu bir kumar. İlacın sadece 5 dakika etki ettiğini düşünürsek filmde çok çeşitli güçler göreceğiz.

Fragmanda gördüğümüze göre normal bir Netflix yapımına göre daha fazla görsel efekt izleyeceğiz fakat görsel efektler iyi duruyor. Dark’taki kötü görsel efektler gibi değil. (Bu arada ben Dark’ı özlemişim galiba). Fragman fazlasıyla epik sahnelere de sahip, aksiyonu bol bir film bizi bekliyor.

Fragmanı izledikten sonra filmi merakla bekliyorum. Siz de düşüncelerinizi yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Project Power'in Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap