İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Bir Denizaltı Hikayesi: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi

Bir Denizaltı Hikayesi: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi

Proje isminin bilinmediği ve sadece şimdilik "Bir Denizaltı Hikayesi" olarak tanımlanan Netflix Türkiye'nin yeni yapımı hakkında tüm bilinenleri siz okuyucularımıza aktardık...

Bir Denizaltı Hikayesi - Sinema Hanedanı

Netflix‘in yerli yapım bombardımanına yeni katılan dizimizin ismi Bir Denizaltı Hikayesi oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral, oyuncu ekibinde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Onur Ünsal, Ece Çeşmioğlu, Ertan Saban, Ecem Uzun, Jerry Hoffman gibi isimler yer alıyor. Dizi genelinde 8 bölümden oluşacak aksiyon, macera türünde bir yapım olarak anılıyor.

Deniz biyoloğu Arman‘ın hikayesini konu alan Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Ayrıca 2021 yılının son aylarına doğru yayınlanması beklenen dizinin çekimleri ilk olarak Ege sahillerinde başladı. Ek olarak bu metinde yer alan tüm görseller geçtiğimiz günlerde Netflix Türkiye‘nin yayınladığı, dizinin ekranlara yansıtılan ilk görüntüleri.

“Dünyayı vuran bir doğa felaketinin neticesinde, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini kavramaya çalışırken bir taraftan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Arman her şeyin sonunda kendisini, ekibini ve esasında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?”

Bir Denizaltı Hikayesi’nin Kısaca Konusu

Bir Denizaltı Hikayesi - Sinema Hanedanı

Bir Denizaltı Hikayesi‘nin konusu hakkında hala gündemde pek fazla bilgi yok. Dizinin yayınlanmasına kısa bir zaman kaldığında ilk fragman üzerinden bazı çıkarımlar yapabileceğimiz aşikar. Ama o zamana kadar bizlere sadece beklemek düşüyor. Peki sizce Bir Denizaltı Hikayesi‘nin kadrosuna bakıldığında bu işin geleceği nasıl bir yerde olacak? Düşüncelerinizi yorumlara bekliyoruz…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 ay önce

    Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

  2. 5 ay önce

    Güzele benziyor. Uzun süredir Netflix izlemiyordum, neler geldi incelemek gerekiyor :) Yazı güzel emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir