1. Ana Sayfa
  2. Evren
  3. Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım

Bu listede sizler için toplamda 5 Harry Potter fan filminden bahsetmeye çalıştık. Birbirinden güzel ve kaliteli bu yapımları kesinlikle izlemeniz gerektiğini düşünüyoruz...

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri listemize hoş geldiniz! Toplamda 5 Harry Potter fan filminin bir araya gelmesiyle oluşan bu listedeki tüm filmleri önce teker teker izledik, şimdi de gönül rahatlığı ile siz okuyucularımıza tavsiye ediyoruz. Eğer ki yorumlar kısmında bizlere belirtir iseniz listedeki filmlerin sayısını arttırabiliriz. İzlerken bizi anmayı unutmayın, keyifli okumalar…

Harry Potter Teorileri | Liste

James Potter Ve Kılıcın Varisi

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım - Sinema Hanedanı

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri listemizin başında ilk ve tek Türk yapımı Harry Potter fan filmi olan James Potter ve Kılıcın Varisi bulunuyor. Aslında James Potter serisinin 2. Filmi olan bu yapım bana göre diğer filmine yani James Potter ve Kayıp Asa filmine oranla çok daha kaliteli olduğu için bu listede olmayı sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. James Potter ve Kayıp Asa filmini izlemeden önce bu filmi izlemenizi pek önermem. Yakın bir zamanda 3. Filmi ile birlikte final yapacak olan bu seriyi kesinlikle izlemenizi öneririm.

  • Filmin Konusu: James Potter ve Kayıp Asa filminde de olduğu gibi James Potter gençlik yıllarını Harry Potter yani babasının gölgesi altında geçirmiş bir şahıstır. Tıpkı babası gibi maceralara atılmaya çalışan James‘in arkadaşı Allice bir gün gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Malfoy‘un oğlu Scorpius ile James de Allice‘i aramaya koyulur…
James Potter ve Kılıcın Varisi İncelemesi

Severus Snape and the Marauders

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım - Sinema Hanedanı

Bilinmeyen bir diğer Harry Potter filmimiz tabi ki de listenin en ilginç hikayesine sahip olan Severus Snape and the Marauders‘dır. 2016 yayınlanıp 26 dakika uzunluğunda olan bu fan filmi IMDb üzerinden 7,3 gibi bir puana sahip. Oldukça kaliteli olan bu fan filmini kesinlikle izlemeniz gerektiğini düşünüyorum.

  • Filmin Konusu: Harry Potter film ve kitaplarında sadece bir kısmının bahsedildiği bir hikayeyi bu fan filmi sayesinde izleme fırsatı buluyoruz. Çapulcular yüzünden tek aşkı Lily ile arası kötü olan Severus yine bir gün ekip tarafından şiddet görmek üzeredir…
Severus Snape and the Marauders İncelemesi

Voldemort Origins Of The Heir

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım - Sinema Hanedanı

Bana göre Bilinmeyen Harry Potter Filmleri listemizin en kaliteli fan filmine şuan gelmiş bulunmaktayız. Voldemort‘un karanlık dönemini konu alan, karanlık bir film izlemek isteyenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapımdır Voldemort Origins Of The Heir. Ayrıca listedeki en popüler yapım olduğunu da hatırlatmak lazım.

Filmin Konusu: Tom Riddle‘ın Vodemort‘a dönüşme aşamasında olduğu bir film. Gerek hortkulukları aradığı, Gerek de savaşa girdiği bir filmi izliyoruz.

Voldemort Origins Of The Heir İncelemesi

Dumbledore and Grindelwald: The Greater Good

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri Kesinlikle İzlemeniz Lazım - Sinema Hanedanı

IMDb üzerinde 6,3 gibi bir puana sahip olan bir diğer bilinmeyen Harry Potter fan filmimiz de Dumbledore and Grindelwald: The Greater Good. Kesinlikle izlenmesi gereken Harry Potter fan filmlerinden birisidir.

  • Filmin Konusu: Fantastik Canavar serisinde biraz anlama fırsatı bulduğumuz bu fan filmi Dumbledore ve en yakını, kardeşi gibi gördüğü tek kişinin yani Grindelwald‘ın bir suçluya dönüşmesini izliyoruz.

Mischief Managed

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri! Kesinlikle İzlemeniz Lazım - Sinema Hanedanı

Listede çapulcular hikayesinden biraz, biraz bahseden toplam 2 fan filmi bulunuyor. Bunlardan sonuncusu da Mischief Managed. Listenin sonuncu yapımı olan bu fan filmini kesinlikle izlemenizi sonrasında da gidip IMDb üzerinden puanlamanızı öneririm. Çünkü kendisi özellikle ülkemizde fazlasıyla bir izlenmeye sahip olsa da IMDb üzerinden “şu an” sadece 37 kişi tarafından değerlendirilmiş. IMDb mağduru bir yapım…

  • Filmin Konusu: Remus, Sirius, Peter ve James‘in arkadaşlıklarından, James ve Lily arasında aşk ilişkisinden, kısaca resmen bir çapulcu ortamında bulunduğumuz bir yapım. Ayrıca bu filmi izlerken Alan Rickman‘ı anabilirsiniz çünkü her ne kadar onun kadar olmasa da Severus Snape rolüne çok oturan bir oyuncuyu izliyoruz.
Mischief Managed İncelemesi

Bilinmeyen Harry Potter Filmleri listemizi burada sonlandırıyoruz. Başta da söylediğimiz gibi eğer ki bu serinin devamının gelmesini, listeye başka yapımlar da eklememizi istiyor iseniz yorumlar kısmından bunu bizlere iletmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap