İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Star Wars
  3. The Mandalorian Belgeseli Geliyor!

The Mandalorian Belgeseli Geliyor!

Baby Yoda

Bildiğiniz gibi The Mandalorian dizisinin ikinci sezonu Disney+ yayında platformuna ekim ayında gelecek diye duyurulmuştu. Şuan gündemimizde olan ve tüm dünyayı tehdit eden korona virüs sebebiyle bu tarihin ileriye atılması söz konusu. Fakat bugün sizlere daha farklı bir haberden bahsetmek istiyorum. Disney+, 4 Mayıs dünya Star Wars gününde yaklaşık sekiz bölümden oluşan bir belgesel dizisi yayınlayacak. Disney Gallery: The Mandalorian ismine sahip olacak bu belgeselin her bölümünde röportajlar, daha önce hiç görülmemiş görüntüler ve dizinin yapımcısı Jon Fevreau‘nun önderliğinde The Mandalorian dizisinin farklı bir yönü izleyicilere gösterilecek.

Disney Gallery: The Mandalorian belgesel dizisi izleyiciler için; Mandaloryalı‘nın hikayesinin nasıl oluştuğunun, inanılmaz yetenekli katılımcıların bazılarının daha farklı bir bakış açısı ve belki de daha iyi bir anlayış görmeleri için bir fırsattır. Belgesel, dizinin film yapım sürecinde ve George Lucas tarafından Yıldız Savaşları‘nın mirasına derin dalışlar yapacak, oyuncuların karakterleri nasıl canlandırdığı, çekim teknikleri (ki biz özellikle VİRTUAL setini çok merak ediyoruz) pratik modellerinin, efektlerin, yaratıkların arkasındaki sanatı daha iyi anlamamıza yol açacak.

“Gösteriyi yaparken harika bir deneyim yaşadık ve sizinle de paylaşmak için dört gözle bekliyoruz.” – JON FEVRAU

Netflix Hisselerini İkiye Katladı! - Sinema Hanedanı

The Mandalorian televizyon dizisi belkide Baby Yoda gibi bir kuklası sayesinde son dönemlerdeki en popüler televizyon ikonu haline geldi ve bu sayede şuanda hemen hemen herkesin bildiği bir karakterin bulunduğu bir dizinin belgeseli çıkacak. Bu arada şunları da eklemek isteriz ki 4 Mayıs’da gelecek Star Wars gününde yaklaşık yedi senedir devam eden Star Wars: The Clone Wars dizisi finalinde yayınlanacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

  2. 6 ay önce

    Merak ediyorum hemen gelse keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir