1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi - Sinema Hanedanı

The Mandalorian, 2. Sezon 2. Bölümü ile bugün “6 Kasım” biz izleyenlerin karşısına sunuldu. Sinema Hanedanı olarak bizler de Discord sunucumuzda topluca izledik ve şimdi de sizler için kısaca bir inceleme yapacağız. Keyifli Okumalar…

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm’de Neler Oldu?

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi - Sinema Hanedanı

1. Bölümde Krayt ejderhasını yenmemize yardımcı olan Sandman‘ler “sanırız” bu bölümde de karşımıza çıkıyor. Mandalorian gemisine gitmek için speeder bike ile giderken aniden bir tuzağa girişiyor ve araç parçalarına ayrılıyor. İlerisinde de Mando tuzağı kuranları alt edip Baby Yoda ile yürüyerek gemiye gidiyorlar.

Bu bölümde Mando tekrardan aldığı istihbarata göre başka bir Mandalorian‘ın bulunduğu cumhuriyetin sınırları alanındaki bir gezegene gidiyor. Ve bu yolculuğu türünü kurtarmak için yumurta taşıyan bir anne ile yapıyor. “Türü hakkında bir bilgimiz yok”

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi - Sinema Hanedanı

Yumurtalara zarar gelmemesi için ışık hızında gidemedikleri için gemi Cumhuriyet’in filosu tarafından gözlemleniyor ve işgal edilmeye çalışılıyor. Fakat Mandalorian bir şekilde iki pilotu da atlatıp istemeden DEVASA boyuttaki bir örümcek türünün yuvasına iniyor.

Bu garip mağaradan kaçmak üzerelerken ağır bir darbe alıyorlar fakat atlattığını sandığı iki pilot onları tekrar buluyor ve gemiyi kurtarıyorlar. Daha sonrasında da Mandalorian‘ın öncesinde teslim ettiği tutuklular nedeniyle onu esir almıyorlar.

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm Hakkında Düşüncelerim

The Mandalorian 2. Sezon 2. Bölüm İncelemesi - Sinema Hanedanı

Bu bölüm kendisinin bir “ara bölüm” olduğunu bas bas bağırıyor desek yeri. Kayda değer bir olay yaşamadık ya da bu sezon geleceğini bildiğimiz Ahsoka Tano, Boba Fett gibi karakterlerden hiçbir duyum alamadık. 1. Bölüme oranla daha geri planda kalmış bir bölümdü. 3. Bölümü merakla bekliyor olacağız… 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilimkurgu ve sinema aşığı olan 19 yaşında bir genç. Nefes alıyor, su içiyor, yemek yiyor, kitap okuyor, şarkı yazıyor, senaryo yazıyor ha bir de Sinema Hanedanı'nı yönetiyor. Her şeyi nasıl yetiştirdiğini sormayın çünkü kendisinin bile haberi yok.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. umutcan_avatar

    tam bir ara bölüm dü diğer bölümlere hazırlık olarak gayet iyiydi ama bir hafta nasıl beklenilecek onu bilmiyorum

  2. umutcan_avatar
    3 ay önce

    inceleme çok hızlı geldi tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir