1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Mandalorian Romanı Ertelendi!

The Mandalorian Romanı Ertelendi!

The Mandalorian Romanı Ertelendi! - Sinema Hanedanı

Bu yazın başlarında, The Mandalorian kitaplarının ilk dalgası Lucasfilm ve Del Rey Books tarafından yayınlandı. Aralık ayında çıkması beklenen The Art of The Mandalorian‘ın (Birinci Sezon) yanı sıra, aynı zamanda orijinal bir romanın da gelmesi gerekiyordu. Maalesef hayranlar bu hikayeyi okumak için çok daha uzun süre bekleyecek çünkü hikaye 2021 sonbaharına geri çekildi.

Gecikme için hiçbir neden verilmedi. Koronavirüs salgınının getirdiği mevcut manzara nedeniyle üretim gecikmeleriyle ilgili olabilir veya Lucasfilm, yaklaşan herhangi bir Star Wars filminin son gecikmesinden sonra medyasının geri kalanını daha uzun bir süre boyunca yaymak istiyor olabilir.

The Mandalorian Romanı Ertelendi! - Sinema Hanedanı

İkinci sezondan sonra The Mandalorian‘da neler olacağına dair fikirlere dayalı olarak hikayenin yeniden işlenmesi gerektiği ihtimali de var. Sonuçta, dizinin yaratıcısı Jon Favreau‘nun Mandalorian dünyasını genişleten ve potansiyel olarak dizinin kurallarını karmaşıklaştıran çok fazla başka medya istemediğini duyduk.

Şu an itibariyle Mandalorian romanı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Adam Christopher bunu yazıyor ve kitap sadece birinci veya ikinci sezonun bir uyarlaması olmayacak. Bunun ötesinde, tamamen karanlıktayız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap