İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Tenet’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Tenet’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Tenet'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in fragmanı yayınlandı. Bazı yeni sahneler ve Robert Pattinson’ı biraz daha fazla gördük. Fragmanı ben beğendim. Tersten bir kurgu izleyeceğiz gibi geliyor. Tenet’ın tıpkı Matrix gibi anahtar bir kelime, bir şey olduğu çok belli. Vizyon tarihi 17 Temmuz olan filmin Korona virüs yüzünden ertelenip ertelenmeyeceği konuşulmuştu fakat Nolan’ın filmi aynı tarihte vizyona sokmayı istediğini öğrenmiştik. Bu fragmanda ise herhangi bir tarih belirtilmemiş sonraki fragmanda ya da sosyal medya üzerinden yakında duyurulacağını düşünüyorum.

Fragmana gelirsek, zaman yolculuğu mu sorusunu bizim gibi Robert Pattinson da sormuş fakat cevap kesin “hayır”. Büyük ihtimal o konuşma sahnesinde bize Tenet’in ne olduğunu açıklamaya çalışacaklar. Şu anlık tek bilgimiz “gelecekle bağlantı kurabileceğiniz ve zamanın akışını ters yüz eden” bir şey olduğu. Zaman yolculuğu değil bir çeşit zamanın tersine çevrilmesini izleyeceğiz. Adamımız bu görevi üstlenmek için belli testlerden geçmiş ve çok iyi hazırlanmış. Bol bol aksiyon sahnesi de izleyeceğiz gibi görünüyor.

Tenet'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Filmin oyuncuları John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki gibi isimler. Robert Pattinson son zamanlarda Matt Reeves’in Batman filminde Batman olmasıyla gündemde. Eski Batman üçlemesinin yönetmeniyle çalışması da güzel bir denk geliş olmuş. Bu filmdeki oyunculuğunu çok merak ediyorum.

Anlaşılan nükleer savaştan ve küresel soykırımdan daha büyük bir tehditle karşı karşıyayız ve bunu zaman konsepti üstünden izleyeceğiz. Tenet’in bize yardımcı olup olmayacağı ya da ne kadar yardımcı olacağını filmde göreceğiz.

Çoğu şeyi filmde öğreneceğiz anlaşılan fragmanlar bize spoiler vermediği için mutluyum. Filmi merakla bekliyoruz ve takipte olacağız. Vizyon tarihi Korona virüs salgınına göre şekillenecek yani hala temmuz ayında izleyebilme ihtimalimiz de var.

Tenet İnceleme yazımıza da bakmayı unutmayınız!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Tenet’in Twitter hesabına tarih tekrar eklenmiş normalde bir filmin vizyon tarihinin ileri alınmasını istemem ama bu filmin ileri alınmasını istiyorum

  2. 5 ay önce

    Ahh sinemada izledigim son film…
    Her zaman ki gibi harika bir Nolan filmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir