1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Snow Queen (Kar Kraliçe) Filmi Geliyor!

Snow Queen (Kar Kraliçe) Filmi Geliyor!

Snow Queen (Kar Kraliçe) Filmi Geliyor! - Sinema Hanedanı

The DisInsider tarafından hazırlanan bir rapora göre Walt Disney Studios, Han Christian Andersen‘in Snow Queen‘ini (Kar Kraliçe) canlı aksiyon uyarlamasını geliştirmenin ilk aşamalarında. Oyuncular ve filmin hangi yönde ilerleyeceği ile ilgili ayrıntılar açıklanmadı, ancak plan doğrudan Disney Plus‘a gidiyor.

Kredileri Christopher Robin ve yaklaşmakta olan Cruella‘yı içeren Kristin Burr, ekli tek yapımcı. Tahmin edebileceğiniz gibi, henüz bir yazar, yönetmen veya oyuncu kadrosu hakkında hiçbir bilgi yok.

Snow Queen (Kar Kraliçe) Filmi Geliyor! - Sinema Hanedanı

İlk kez 1844’te yayınlanan Snow Queen , Andersen‘in en uzun hikayelerinden biriydi ve yedi bölüme ayrılmıştı. Bu kesinlikle “franchise potansiyeli” diye bağırıyor. İlginç bir şekilde, bu Disney‘in hikayeye ilk uyarlaması olmayacak çünkü her iki Frozen filmi de gevşekçe yazarın konseptlerine dayanıyor.

ABC‘nin Once Upon a Time‘ında Elizabeth Mitchell, Frozen‘ın Anna ve Elsa‘sının teyzesi olduğu ortaya çıkan Kar Kraliçesi‘ni canlandırdı. Son zamanlarda, Atlantis: The Lost Empire ve Hercules‘in canlı aksiyon uyarlamalarının geliştirilmekte olduğunu öğrendik, bu yüzden Disney yakın zamanda bu tarz animasyon filmlerinden asla vazgeçmeyecek gibi bözüküyor.

Snow Queen (Kar Kraliçe) hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorumlarda bahsetmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap