İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Frozen 3 Geliyor!

Frozen 3 Geliyor!

Frozen 3 Geliyor! - Sinema Hanedanı

Frozen 2 çıkalı birkaç ay oldu ve Disney en az ilk film başarılı bir film daha sunduğunu kanıtladı. Çok sevilen animasyon serisi için 3. Film çalışmalarına da başladı. Birçok bakımdan, ikinci film, anlatım ve biçim açısından Frozen‘a çok farklı şeyler katmadı, ancak tüm zamanların en yüksek hasılatını yapan ikinci animasyon filmi olarak gişede 1.450 milyar dolar kazandı. Şu an Anna, Arendelle kraliçesi ve Christoff’la birlikte; Elsa ise Büyülü Ormanın koruyucusu. Çok güzel ve masallardaki gibi mutlu bir son. Peki sizce Mouse House, hem çok sevilen hem de iyi bir hasılatı olan bu seriyi 2. Filmde bitirir mi? Tabi ki de bitirmez.

Disney Prensesleri Hakkında | Liste

Aslında, yönetmenler Chris Buck ve Jennifer Lee, üçüncü film hakkında çoğu şeyi gizli tutmak istemesine rağmen, stüdyonun bir sonraki hikayesinin, Arendelle‘nin eski kralı ve kraliçesinin geri dönmesini konu alacağını öğrendik. Evet eğer inanmadıysanız tekrar okuyabilirsiniz. Gerçekten de 3. Filmde anne ve babasının ölmediğini öğrenen Elsa ve Anna ailelerini bulmak için maceraya atılacaklar. Yani ilk iki filmde bol bol izlediğimiz macera sahnelerini 3. Filmde de göreceğiz. Kraliçe Iduna ve Kral Agnar‘ın nasıl geri döneceğini henüz bilmiyoruz, ancak ilk filmdeki fırtınadan bir şekilde kurtuldukları anlaşılıyor. Buna ek olarak Disney’in 3. film planları arasında Elsa için yazılacak bir aşk hikayesinin olduğu da öğrendik. Yani 3. film sonunda Anna’nın Christopher’ı gibi Elsa’nın da mutlu bir aşk hikayesi olabilir.

Frozen 3 Geliyor! - Sinema Hanedanı

Teorilere gelirsek, en büyük teori ilk filmdeki bir sahneyle alakalı. Anna şarkı söylerken kapıların açılmasıyla gelen misafirleri görüyoruz. Ve bu misafirler arasında Tangled (Karmaşık) filminde izlediğimiz Rapunzel’i görüyoruz. Acaba gerçekten de tüm Disney prensesleri aynı zamanlarda ve aynı evrende yaşıyor olabilir mi? Disney, bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı, iddialara yanlış demedi ama doğruluğu hakkında da bir şey açıklamadı.

2. filmde Kraliçe Iduna ve Kral Agnar’ın söyledikleri gibi bir düğün yerine Elsa’nın güçlerinin kaynağına, kuzeye gittiklerini öğrendik. İlk filmde gemiyi dalgalarla alabora olurken Elsa ve Anna’nın bulduğu gemi karaya oturmuştu. Elsa’nın annesi büyülü ormanda büyümüş biri ve eğer bu kazadan kurtuldularsa büyülü ormandaki güçler onlara yardım etmiş olabilir mi ?

Şu anlık gelen haberler bu kadar. Acaba nasıl şeyler bizi bekliyor? Gerçi düşünmemize gerek yok ne de olsa Disney bizim yerimize düşünüp bize en güzel hikayeyi izletecektir.

Frozen 3 hakkında en büyük teorileri tek çatı altında topladığımız yazımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 1 sene önce

  Ilk yorum benden.wow gerçekten geliyor mu oley çok sevindim ve çok güzel bir yazı olmuş.

 2. Çok gerekli ve bilgi veren bir yazı olmuş. Teoriler için teşekkürler.

 3. 1 sene önce

  Daha şimdiden konusu belli ise cikmasi 2. Bölümden daha kisa sürecek gibime geliyo

 4. Çok güzel olmuş yazı .Bilgiler için teşekkür ederim.

 5. 5 ay önce

  cok iyi bir teori teorin icin tesekkurler e bide elsa ve anna 4 teorisinide
  atarminiz b enden size 1000000000000000/ 555555555555 veriyorum cunku hakediyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir