1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Frozen 3 Gelecek Mi?

Frozen 3 Gelecek Mi?

Frozen 3 Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

Disney hem çocuklar hem de büyükler tarafından çok sevilen animasyon filmi Frozen ilk 2 filmiyle bizi büyülemiş ve daha fazla izleme isteği uyandırmıştı. İlk filmden yıllar sonra çıkan 2. filmi izlememizin üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen 3. filmi merak etmeye başladık bile. Fakat 3. filmin gelip gelmeyeceği hala merak konusu.

Disney Prensesleri Hakkında | Liste

3. filmin gelip gelmeyeceği hakkındaki endişelerimizin sebebi Walt Disney Animation Studios‘un yönetmeni, yazarı ve baş kreatif sorumlusu Jennifer Lee’nin Anna ve Elsa hakkındaki açıklamaları. Lee2. film bizim başarmak istediğimiz hedefimiz gibi geliyor. Fakat ilk filmi yaptığımızda da son gibi hissettirmişti. Bilmiyoruz, şu anlık 2. filmin son olduğunu düşünebilirsiniz.” dedi.

Frozen 3 Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

İlk filmde daha çok Anna’ya odaklanmış ve sevginin her şeyi yenebileceğine dair bir hikaye izlemiştik. 2. filmdeyse çok merak ettiğimiz “Elsa’nın neden güçleri var?” sorusunun cevabını bulmuştuk. Bu arada demeden geçemeyeceğim şey 2. filmdeki animasyon mükemmeldi. Daha çok ailelerine ve krallıklarının gizemine odaklandığımız bir hikayeden sonra ben 3. filmde Elsa ve Anna’nın geleceğine odaklanacağımızı düşünüyorum. Anna’nın nasıl bir kraliçe olduğunu, Christoff’la evlendiklerini hatta çocukları olduğunu veya Elsa’nın da aşık olduğunu görebiliriz.

Özellikle de anne ve babasının geçmişini izlesek de hala aklımızda bir sürü soru işareti var. Ve bence ne olursa olsun hikayenin sonunda anne ve babasına neler olduğunu tam olarak göreceğiz. Onların hala yaşadığını düşünüyorum. Daha fazla teoriden bahsettiğim yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bununla birlikte ilk filmde önce sevdiğimiz (Ben ilk gördüğümde de sevmemiştim aslında ama çoğu kişi başta sevmiş) sonra nefret ettiğimiz Hans’ın geri dönüşünü de görebiliriz. Anlatılacak ve bizim öğrenmeyi sabırsızca beklediğimiz daha çok hikaye var. Lütfen 3. film gelsin.

Frozen 3 Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

İlk filmin büyük başarısına rağmen 2. film tam 6 yıl sonra çıktı. Bu yüzden 3. filmin geleceğini düşünsek bile yıllar süren bir beklemeye hazır olmamız gerekebilir. Her şeye rağmen ilk film 2. filmden daha başarılı bir akışa ve hikeyeye sahipti. 3. filmle seriyi bitirmek istiyorlarsa çok güzel bir plan kurmaları gerek.

Fakat haberler sadece kötü değil. Disney kendi platformu Disney+ için bir sürü yeni içerik çıkartıyor ve Disney+’ı başka ülkelere de açacağı zaman çok sevilen seriyi unutmayacaktır. Frozen 3, Toy Story 5 gibi filmlerin eğer gelirlerse bu şekilde geleceğini düşünüyorum. Ayrıca Mulan filmi de Disney+’ın açık olduğu ülkelerde Disney+’a gelecek.

Seslendirenlere ve yapımcılara Frozen 3 hakkında sorular sorulduğunda net bir cevap alamıyoruz. Bildiğimiz tek şeyse şu anda Frozen 3 için herhangi bir senaryo yazımı ya da planı bulunmuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Gelmesi güzel olabilir hikayede anlatılabilecek başka şeyler de var

  2. 1 sene önce

    Bu serinin 3. filmi kesinlikl gelmeli. Yabancı bir siteden okuduğuma göre yeni haberler filmin çıkacağı ve filmle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için birkaç ay beklememiz gerektiği üzerine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir