İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Marvel
  3. Spider Man, New Avengers Filminde Olacak mı?

Spider Man, New Avengers Filminde Olacak mı?

New Avengers

Geçtiğimiz zamanlarda sinemaları sallayan Avengers: Endgame, dünya çapında kazandığı 2.79 miyar dolar ile kısa zamanda tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak Marvel Stüdyoları için büyük bir başarı sağladı. Kevin Feige’nin de doğruladığına göre Marvel’in sıradaki büyük crossover planları şimdiden hazırlandı. Avengers: Endgame’de orijinal Avengerslara veda ettikten sonra hayranlar şimdiden New Avengers takımda hangi karakterlerin öne çıkacağını düşünüyor ve yeni söylentilere göre herkesin favorisi, bu karakterlerden biri olacak.

Jeremy Conrad’ın yeni söylentisine göre MCU’da Spider Man, New Avengers filminde kozmik bir seviyede karşımıza çıkacak. Ayrıca sıradaki Avengers film projelerini yönetmesi düşünülen yönetmenlerin, isimlerden biri hakkında tartıştığını ima ediyor. Doğrulanmadığı sürece bu, sadece bir söylenti olarak kalacak.

Spider Man’in Marvel’ın en popüler ve en kazançlı kahramanlarından biri bu nedenle sıradaki Avengers filmlerinde başrollerden biri olarak görünmesi bizi şaşırtmaz. Avengers: İnfinity War’da Spider Man,Tony Stark tarafından resmi bir Avenger ilan edilmişti. Avengers: Endgame ve Spider Man: Far From Home’da yaşanan olaylardan sonra Peter Parker, Iron Man’in mirasını devam ettirebilir. Peter, bu kişilik değişimi sonrasında şüphesiz ki yeni Avengersların daimi bir üyesi olacaktır.

Spider Man, New Avengers Filminde Olacak mı? - Sinema Hanedanı

Söylenti aynı zamanda New Avengers filminin yönetmeninin Spider Man’in geçmişiyle bir bağlantısı olduğunu ve hayranların favorisi olacağını da söylüyor. Bu sözler aklımıza Jon Watts ve Sam Raimi isimlerini getiriyor. Jon Watts, Spider Man’in MCU’daki 2 solo filmi olan Spider Man: Homecoming ve Spider Man: Far From Home filmlerinin yönetmenliğini yaparak 2 filmin de gişede başarısını sağlamıştı. Şimdiden MCU ile ilgili çok deneyimi var ve sıradaki Avengers filmlerinin yönetmeni olarak seçilmesi sürpriz olmaz. Diğer isim Sam Raimi ise orijinal Spider Man film üçlemesini yönetmiş olmanın yanı sıra Marvel için Doctor Strange 2: Multiverse Of Madness filmini yöneteceği de geçtiğimiz günlerde açıklandı.

İki yönetmen de Marvel için iyi bir seçim olur fakat hayranlar resmi haberler yayınlanmadan önce biraz beklemek zorunda kalacaklar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    İnşallah olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir