İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. WandaVision Dizisinin 5. Bölümünden Sızıntı Ortaya Çıktı! (Spoiler)

WandaVision Dizisinin 5. Bölümünden Sızıntı Ortaya Çıktı! (Spoiler)

WandaVision Dizisinin 5. Bölümünden Sızıntı Ortaya Çıktı! (Spoiler) - Sinema Hanedanı

WandaVision dizisinin 4. Bölümü 29 Ocak 2021 itibariyle biz izleyicilere sunuldu. Fakat bölümün yayınlanmasının 1 gün sonrasında dizinin 5. Bölümünden bir sızıntı gündeme oturdu. Fakat bu spoiler öyle basit bir sahneyi kapsamıyor. Video hakkında detayları yazının devamında görebilirsiniz.

WandaVision 5. Bölüm Sızıntısı

WandaVision‘ın 4. Bölümünü Monica Rambeau‘nun Wanda‘nın gerçekliğinden atılması ile bitirmiştik. Biz izleyicilerin kafasında da bölüm içerisinde ki tüm konseptin diğer bölümlerden farklı olmasından dolayı ilerleyen bölümlerde bizleri nelerin beklediğinin düşüncesi kalmıştı. Fakat bu düşüncenin büyük bir kısmı dizinin bir sonraki bölümünün sızıntısı ile dindi diyebiliriz. Fakat bu sefer de büyük bir heyecan sardı…

Yayınlanan videonun en önemli olayı, Wanda‘nın kardeşi Pietro‘nun (Quicksilver) geri dönmesi. Hatırlarsanız Pietro‘nun geri döneceğini sizlere çok öncesinden paylaşmıştık fakat yine de emin değildik. Artık bu kesinleşti. Ama asıl olay bu değil, Pietro yani Quicksilver‘ı Fox evreninin Quicksilver‘ı Evan Peters canlandırıyor. Yani bu demek oluyor ki, MCU artık mutantlara kapısını açıyor!

X-Men, Deadpool gibi filmler Fox evrenine aitti. Fakat Disney, Fox‘u satın aldıktan sonra bu evrenler artık Marvel‘ın eline geçti. Ve bu evrenin başlangıcını 10 yıl içerisinde anca yapılacağı söylenmişti. Yani görünen o ki “mutant” kavramı artık MCU için 10 yıl sonra değil, önümüzdeki haftanın konusu olacak…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

  2. 5 ay önce

    Elinize sağlık muhteşem bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir