İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. James Gunn En Sevdiği Süper Kahraman Filmini Açıkladı

James Gunn En Sevdiği Süper Kahraman Filmini Açıkladı

James Gunn En Sevdiği Süper Kahraman Filmini Açıkladı - Sinema Hanedanı

Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmlerinin yönetmeni James Gunn en sevdiği süper kahraman filminin Spider Man: İnto the Spider-Verse (Örümcek Adam: Örümcek Evreninde) olduğunu söyledi.

James Gunn, Guardians of the Galaxy filmleriyle Marvel’da ve şu anda devam eden Suicide Squad 2 (İntihar Timi 2) filmiyle DC’de çalışmış birisi yani süper kahraman filmleriyle çok uzak değil. Suicide Squad 2 filminin Ağustos 2021’de vizyona girmesi bekleniyor ve şu anda filmin çekimleri bitmiş durumda. Sonrasında da Marvel’a geri dönerek Guardians of the Galaxy 3 filminin çekimlerine başlayacak.

James Gunn En Sevdiği Süper Kahraman Filmini Açıkladı - Sinema Hanedanı

Spider Man: İnto the Spider-Verse 2018 yılında çıktığında büyük bir çıkış yakalamıştı. Hatta Akademi’den en iyi animasyon filmi ödülü bile kazandı. Aralarında benim de bulunduğum çoğu insan en iyi Spider Man filmi olduğunu söyledi. Film asıl Spider Man Peter Parker’ı değil, radyoektif örümcek tarafından ısırılan yeni birini, Miles Morales’i anlatıyor. Miles güçlerine daha yeni kavuşmuşken farklı paralel evrenlerden gelen diğer Spider Man’ler de onun hayatına giriyor. Değişik animasyon stili, müzikleri ve hikayesiyle size sanki bir çizgi romanı izliyormuşsunuz gibi geliyor. Eğer izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz. Ben değil James Gunn öneriyor.

James Gunn sosyal medyada 30 günlük film mücadelesine katılıyor ve her gün bir film paylaşıyor. 10. günde de en sevdiği süper kahraman filmi olarak Spider Man: İnto the Spider-Verse’ü paylaştı. Hayranları Spider-Verse filminin çok güzel olduğunu kabul etmekle birlikte neden kendi filmlerinden birini seçmediğini çok sordular. Fakat James Gunn diğer filmlere de fırsat veren biri, sırf kendi filmi olması en sevdiği film olmasını gerektirmez.

James Gunn En Sevdiği Süper Kahraman Filmini Açıkladı - Sinema Hanedanı

Spider-Verse animasyonunu izlediğimizden beri aynı şeyi istiyoruz, 3 büyük Spider Man’i bir arada görmek. İlk Spider Man Tobey Maguire, The Amazing Spider Man’den (İnanılmaz Örümcek Adam) Andrew Garfield ve Marvel sinema evreninde izlediğimiz Tom Holland’ı beraber görmek çok güzel olmaz mıydı? Artık yetişkin olan, Gwen’i kaybetmiş ve Avengers’la savaşmış, farklı şeyler yaşamış 3 Spider Man bir arada. Sony’nin bu isteği duyduğu ve bu filmi planladığına dair haberler var fakat daha yıllar var gibi görünüyor.

Sevindirici haberse Kasım 2022’de Spider-Verse 2 filmini izleyebileceğiz. Daha çok zaman var fakat yeni bir Spider Man’in gelişini göreceğiz. En sevdiğim ve en güzel kostüme sahip Spider Man 2099 yeni Spider-Verse filminde yer alacak. Daha fazlasını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlarda en sevdiğiniz süper kahraman filmini yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bence de çok güzel bir film hem animasyon stili hem de karakterlerin samimiyeti çok güzel en iyi Spiderman filmi olmasının yanı sıra en iyi Süper Kahraman filmleri arasında olduğunu düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir