İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Guardians of the Galaxy 3 Hakkında Bomba Haber

Guardians of the Galaxy 3 Hakkında Bomba Haber

Guardians of the Galaxy 3 Hakkında Bomba Haber - Sinema Hanedanı

Guardians of the Galaxy 3 henüz bir çıkış tarihine sahip olmayabilir, fakat Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen takımlarından birisi olan Guardians of the Galaxy çok fazla ilgi görüyor. Disney, tesisin dümencisi, yönetmen senarist James Gunn‘ı kovdu sonra tekrardan işe aldı. Groot seslendirme sanatçısı Vin Diesel daha önce bazı Guardian‘ların Thor: Love and Thunder‘da yer alabileceğini söyledi. Stranger Things yıldızı Dacre Montgomery‘nin Adam Warlock olarak filmde oynadığı hakkında söylentiler bile var. Gunn‘un kendisi de yaklaşmakta olan Galaksinin Koruyucuları filminin senaryosunu tamamladığını belirtti. James Gunn, bu takımın geleceğine karar verdiğini söyledi, bu da Guardians of the Galaxy 4 filmini hiçbir zaman izleyemeyeceğimiz anlamına geliyor.

Guardians of the Galaxy 3 Hakkında Bomba Haber - Sinema Hanedanı

Göründüğü üzere 2022 ya da 2023 yılında izleyeceğimiz film Marvel için büyük bir patlama yapacak. Bununla birlikte, Gunn kısa süre önce Guardians of the Galaxy 3 filminin, MCU‘da eski filmlerin aksine daha fazla etkisi olacağını ima ederek hayranlara yeni soru işaretleri bıraktı. James Gunn‘ın açıklamaları şu şekilde:

İnstagramda soruları cevaplayan James Gunn, 3. filminde bir karakterin ölme ihtimali var mı sorusuna tek ve basit bir kelimeyle cevap verdi “evet”. Sonrasında da ekledi “birileri ölecek bu doğru”. İlk filmde Star Lord‘un annesinin ve Groot‘un ölümünü görmüştük. 2. filmde ise Yondu‘ya veda etmiştik. Ayrıca 2 filmdeki düşmanlarda öldü. Ancak topladığımız tüm bilgiler doğruysa, Guardians of the Galaxy Vol 3 önemli bir karakterin ölümünü içerebilecek bir Marvel filmi. Aslında ilk filmde kaybettiğimiz Groot geri döndü, İnfinity War‘da ölen Gamora da Endgame‘de geri döndü. Belki de ölen karakterimiz kim olacaksa yerine başka biri geçer, neden olmasın?

Guardians of the Galaxy 3 Hakkında Bomba Haber - Sinema Hanedanı

Peki, hangi karakter ölebilir? Star Lord, Nebula, Mantis, Drax ya da Rocket. Düşündüğümüz zaman tek amacı karısını ve kızını öldüren Thanos‘tan intikam almak olan Drax, bir şekilde istediği intikama kavuştu, Thanos öldü. Bu filmde de yolculuğunu tamamlayıp tek ailesinin ölmemesi için kendini feda edebilir. Ya da iyi anlaştığı Mantis‘in ölümüyle kendine yeni bir intikam öyküsü ekleyebilir. Bu film. MCU‘yu büyük şekilde etkileyecekse belki de yeni düşmanımızın öyküsü, Drax ve intikam öyküsü üzerinden biraz görebiliriz. Fazla mı uçtuk bilemeyiz tabi.

Başka bir senaryo ise Star Lord‘un Gamora‘yı bulmak istemesiyle ilgili. Gamora‘nın Vormir gezegeninde ruh taşı içi öldüğünü öğrenen Star Lord, Endgame filminin sonunda kendi Gamora‘sını aramaya çıkmıştı. Belki bu filmde Gamora üzerinden ruh taşıyla alakalı yeni şeyler öğrenebiliriz. Ya da Vormir‘de bulunan Red Skull (Kızıl Kurukafa) hakkında. MCU‘yu etkilemesi için karakterler üzerinden, eski soru işaretlerini çözebilir ya da yeni bilgilere ulaşabiliriz.

Ayrıca bir üçlemenin son filmi ve 4. film gelmeyeceği için bizi dramatik bir son bekliyor gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir