1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Avengers 5’in Gelişi Resmi Olarak Duyuruldu!

Avengers 5’in Gelişi Resmi Olarak Duyuruldu!

Avengers 5'in Gelişi Kevin Feige Tarafından Onaylandı! - Sinema Hanedanı

Avengers 5‘in gelip gelmeyeceği 4. Fazın sona ermesi ile birlikte bizlerde derin bir merak hissi uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde IGN ile röportaj gerçekleştiren Kevin Feige‘de artık bu konuya son noktayı koyup serinin yeni filminin geleceğini doğruladı. Fakat daha fazla bir ayrıntı vermedi, sadece doğruladı.

Infinity Saga‘nın sonunu gerçekleştiren Avengers: Endgame, 2009 yılında “ilk” 3d film olması sebebiyle büyük ses getiren Avatar filmini geçerek dünya çapında en çok hasılat yapan film oldu. Dolayısıyla Disney için böylesine bir getiri sağlayan serinin son bulması biraz mantıksız olurdu. Fakat resmi olarak Avengers 5‘in geleceği hakkında bir açıklama yapılmadığı için biz izleyicilerde büyük bir soru işareti oluşmuştu.

17 Soruluk Dev Marvel Testi

Avengers 5'in Geleceği Kevin Feige Tarafından Duyuruldu

Bunlarca teoriye yanıt niteliğinde mi yoksa bir reklam çalışması mıdır bilemeyiz fakat Kevin Feige bu büyük soruya bir yanıt verdi “denilebilir”. Kevin, geçtiğimiz günlerde IGN ile bir röportaj gerçekleştirdi ve burada Avengers 5‘in gelişini onayladı. Aynı zamanda filmin Avengers 4 için bir “zemin” niteliğinde olduğunu da ekledi. Fakat daha fazla bir açıklama yapmadı. (Zaten daha fazlası için de erken olurdu)

Disney, Marvel nasıl istersiniz size kalmış, gerçekten de çok büyük işlere imza atıyorlar. Bu işlerden en başarılısının da Disney Plus olduğunu itiraf etmek lazım. Kevin Feige bizlere serinin bitmediğini duyursa da, ileride bizi nelerin beklediğini hiçbirimiz bilmiyoruz. Fakat içtenlikle şunu söyleyebilirim, bundan 10 yıl sonra oturup “yeni” bir Marvel filmi izlerken hepimizin içinde şu anki heyecanın olacağından eminim. Ve bunun en büyük payı kesinlikle Disney‘in dir.

Avengers 5'in Geleceği Kevin Feige Tarafından Duyuruldu - Sinema Hanedanı

Avengers 4‘ün sonunda her ne kadar çok seveni olduğu kadar eleştireni de oluşsa da, Avengers 5 için aynı eleştirilerin ortalıkta dolaşacağını zannetmiyorum. Sebebi de Disney Plus. Orayı sadece dizi izleyip, güzel vakit geçirdiğimiz bir platform olarak görmeyin, bu platformun çıkarttığı ve en çok ses getiren bir yapım olan, The Mandalorian sayesinde sadece şuan bildiğimiz 10 dan fazla Marvel dizisi duyuruldu. Bu da demek oluyor ki, Disney‘in gerçekten de Marvel için büyük planları var. Ve biliyoruz ki bu planlardan birisi de Avengers 5.

Avengers 5′in gelmesini doğru buluyor musunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: ComicBookMovie

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. 7 ay önce

  Çokkkk iyi oldu :d

 2. 6 ay önce

  İnşallah yakın zamanda gelir

 3. 6 ay önce

  Bence Endgame filmi bir dörtlemenin sonu olmak için gayet uygundu ama konu Marvel olduğu için çıta gittikçe yükseliyor. Eğer bize diğer filmleri aratmayacaksa neden olmasın. 🤔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir