1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi

The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi

The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi - Sinema Hanedanı

Bir süre önce, yakın zamanda biten Star Wars: The Clone Wars karakterlerinin etrafında dönecek potansiyel bir animasyon dizisi hakkında söylentiler vardı. Kessel Run Transmissions başlangıçta dizinin, Mandalore Kuşatması‘ndan sonra kurulacak Ahsoka Tano ve Kaptan Rex‘in Klon Savaşları maceralarını takip edeceğini paylaştı.

Bunun da ötesinde, animasyon şovunun The Bad Batch karakterleri Hunter, Crosshair, Tech, Wrecker ve Echo‘ya büyük ölçüde sahip olacağına inanıldığı için söylentiler artmaya başladı. Ve şimdi, Star Wars‘un yeni bir animasyon dizisinin yakında Disney Plus tarafından çıkışının yapacağı resmen onaylandığı için söylentilerin doğru olduğu anlaşılıyor.

The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi - Sinema Hanedanı

Star Wars : The Bad Batch Duyuruldu!

Star Wars : The Bad Batch animasyon serisinin önümüzdeki yıl Disney Plus‘da çıkacağını resmen doğrulandı. Ve bu açıklamayı da bizlere Clayton Sandell (ABC News Muhabiri) resmi Twitter hesabından duyurdu:

Resmi duyuruya dayanarak, dizi Klon Savaşları sonrasında “yeni bir amaç”  bulurken Bad Batch‘in “cesur paralı misyonları” nasıl alacağının hikayesini anlatmaya çalışacak.

Seri; Klon Savaşı‘nın hemen ardından hızla değişen bir galakside yollarını buldukları için Bad Batch‘in (ilk olarak Klon Savaşlarında tanıtılan) elit ve deneysel klonlarını takip ediyor. Bad Batch üyeleri eşsiz bir klon ekibi. Genetik olarak Klon Ordusu‘ndaki kardeşlerinden farklıdırlar. Her biri olağanüstü askerlere ve müthiş bir mürettebata sahip olan tekil bir yeteneğe sahipler. Klon Savaşı sonrası dönemde, hayatta kalmaya devam etmek için mücadele ederken cesur paralı askerlik görevlerini üstlenecekler ve yeni bir amaç bulacaklar.

The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi - Sinema Hanedanı

Disney Plus için içerik kıdemli başkan yardımcısı Agnes Chu, The Bad Batch‘dan sonra daha fazla animasyonlu projelerin olacağını belirten “Lucasfilm animasyonundaki çığır açan hikaye anlatıcıları ve sanatçılarla ortaklığının tek başlangıç noktası olduğunu” paylaştı;

“Yeni ve mevcut hayranlara Star Wars: Klon Savaşları‘nın son bölümünü vermek Disney Plus‘daki onurumuz oldu ve bu dönüm noktası serisine verilen küresel yanıttan çok memnunuz. Klon Savaşları sonucuna varmış olsa da, Lucasfilm Animation‘daki çığır açan hikaye anlatıcıları ve sanatçıları ile ortaklığımız daha yeni başlıyor. Dave Filoni’nin vizyonunu Bad Batch‘ın bir sonraki maceralasıyla hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.”

The Bad Batch Geliyor | Yeni Star Wars Animasyon Dizisi - Sinema Hanedanı

Beklendiği gibi dizi, en son animasyon dizisi olan Clone Wars‘ın yaratıcısı Dave Filoni tarafından yönetilecek ve Star Wars şemsiyesi altında yer alan diğer deneyimli yaratıcılar da projeye katılacak.

Kuvvet’in aydınlık ve karanlık tarafı arasındaki olağan çatışma yerine bir takım klonları takip ederek The Bad Batch, mürettebatın eğlenceli üyelerinin dinamiğini keşfederken yeni bir hikaye dalgası sunmaya çalışacaktır. Bunu yaparken, animasyon dizisinin The Mandalorian‘ın paralı askerlere içerik daldırma açısından başarısını taklit edeceği düşünülüyor.

Agnes Chu‘nun yorumları, yeni içeriğin ilerlemesini isteyen birçok Star Wars hayranına umut vermelidir. Gelecekte hangi hikayelerin devam edeceği görülmeye devam ediliyor, ancak Bad Batch‘ın yakında çıkacak olan diğer çıkışları, diğer potansiyel özelliklerde keşfedilecek daha fazla hikayeye işaret edebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap