İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Spider-Man Bir Yakınını Daha Kaybedebilir!

Spider-Man Bir Yakınını Daha Kaybedebilir!

Spider-Man

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Disney ve Sony arasında çıkan bir anlaşmazlık sonucu Spider-Man gelecek MCU filmlerinde yer alamayacaktı. Bu haber basına sızdırıldığında hayranların baskısı sonucu bu iki büyük firma tekrar bir anlaşma masasına oturdu ve karakteri tekrar Disney aldı. Bunun Disney için bazı şartları vardı fakat buna değinmeden sizlere başlıktan da okuduğunuz olayın detaylarından bahsedeceğim.

Spider-Man Bir Yakınını Daha Kaybedebilir! - Sinema Hanedanı

Spider-Man Bu Sefer Kimi Kaybedecek?

Özellikle Avengers: Endgame‘de Iron Man‘in ölümünden de gördüğümüz gibi mahallemizin dostu Peter, her zaman bir kayıp veriyor. Önce ailesi şimdi de Tony‘i kaybetti ve acısı çok büyük. Peki hiç merak ettiniz mi bu karakter neden bu kadar çok kayıp veriyor?

Bildiğiniz gibi Spider-Man, Marvel Comics için en önemli karakterlerden birisi ve bu onu potansiyel filmler için çok büyük kar elde etmesi konumuna getiriyor. MCU‘ya dahil olan Tom Holland‘ın hayat verdiği iki adet çok büyük Spider-Man filmi var. Bunlardan ilki 2017 yılında vizyona giren Spider-Man: Homecoming (880,2 milyon USD gişe) diğeri ise geçen sene vizyona giren Spider-Man: Far From Home. (1,132 milyar USD gişe) Filmlerinden zaten çok yüksek kazanç elde eden Spider-Man aynı zamanda çeşitli oyunları sayesinde de karakteri çok daha önemli bir noktaya ulaştırıyor ki zaten çizgi romanlardaki konumundan da tekrardan bahsetmeme gerek yok diye tahmin ediyorum.

Spider-Man Bir Yakınını Daha Kaybedebilir! - Sinema Hanedanı

Disney böylesine bilinen bir karakteri, çeşitli reklam oyunlarıyla daha fazla duyurmak gibi bir altyapı oluşturuyor olabilir. We Got This Covered‘a yakın kaynaklara göre Marvel ya Happy Hogan‘ı, May Teyze’yi ya da muhtemelen her ikisini de öldürmeyi planlıyor. Bize söylenlere göre Happy, Sinister Six tarafından öldürülecekti, May ise Örümcek Adamın PS4 video oyununda gördüğümüze benzer bir kaderle karşılaşacak. Bunun ötesindeki ayrıntılar belirsizliğini koruyor ve yine, ya onlardan biri, ya da her ikisi de olabilir diyor ve sizi muhtemel sona hazırlıyoruz.

Spider-Man Bir Yakınını Daha Kaybedebilir! - Sinema Hanedanı

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok bilgilendirici bir yazo olmuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir