1. Ana Sayfa
  2. Marvel
  3. Namor’un Oyuncusu Belli Oldu!

Namor’un Oyuncusu Belli Oldu!

Namor’un Oyuncusu Belli Oldu - Sinema Hanedanı

Çizgi roman okurlarının Marvel Sinematik Evreninde görmek istediği karakterlerin başında Marvel’ın ilk kahramanı Namor geliyor. Gelecek birkaç yıl içinde gelen Disney+ çeşitli gelişim aşamalarında ve The Eternals, Shang-Chi, Blade, Deadpool, Fantastic Four ve X-Men gibi sinemaya yeni eklemeler yapacak. Marvel Sinematik Evreni, aşama 4, 5 ve 6 boyunca dramatik bir şekilde genişlemeye hazırlanıyor ve bu sayede yeterince genişletmiş iken artık daha da fazla karakteri sinemada görebileceğiz.

Namor hakkında ilk haber Black Phanter 2 filminin düşmanı olarak çıkacağıydı. Yeni gelen haberlere göreyse Namor hem Black Phanter 2 filminde hem de Defenders dizisinin MCU için çekilecek filminde (haberler arasında Defenders’ın MCU için bir filmi çıkabileceği de var) düşman olarak göreceğiz. Namor’u canlandıracak oyuncumuz ise The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Steven Yeun olacak.

Black Phanter‘in ilk filminde Michael B. Jordan’ın oynadığı en iyi Marvel kötülerinden Killmonger’ı görmüştük. Black Phanter 2 filminde de en az Killmonger kadar iyi bir düşman lazım ve bu açığı Namor layığıyla kapatacaktır. Defenders karakterlerini sinemada görmek için çok uzun süreler beklemeyeceğimiz açıklanmıştı zaten. Büyük ihtimal Iron Fist’i, Shang Chi And The Legend Of The Ten Rings (Shang Chi ve On Halka Efsanesi) filminde göreceğiz. Ama Defenders’ın bir filmi gelirse ve bu filmin düşmanı Namor olursa daha fazla insanı sinemaya çekebileceğini söyleyebiliriz.

Namor’un Oyuncusu Belli Oldu - Sinema Hanedanı

Sinemada Namor’un hangi güçlerini görebiliriz?

Namor, suda daha güçlü bir karakter olduğu için dövüşü suya taşıyabilir. Eğer Black Phanter 2 filminde görecek ve suda dövüşeceksek T’challa’nın kardeşi Shuri, Black Phanter kostümüne T’challa’nın nefes almasını sağlayacak bir teknoloji ekleyebilir. Böylece Marvel bize hem Namor’u tanıtmış olur hem de Black Phanter’in Shuri’nin zekasıyla ürettiği teknoloji sayesinde (RIP Iron Man) kazandığını görürsek Shuri’nin New Avengers takımındaki rolü hazırlanmış olur. Marvel bir taşla birçok kuş vurmayı sever ve bunu bu şekilde yapabilir.

Şu anlık haberler bunlar ama Marvel filmi izlemektense teori kurmak her zaman daha eğlenceli. Sizce Namor nasıl olacak?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir