1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Jared Leto Joker Rolüne Geri Dönüyor!

Jared Leto Joker Rolüne Geri Dönüyor!

Jared Leto Joker Rolüne Geri Dönüyor! - Sinema Hanedanı

Jared Leto, Suicide Squad (İntihar Timi) filmindeki rolü Joker’le birlikte geri dönüyor. DCEU evreninde Joker karakterine hayat veren Leto, Snyder yapımı Justice League filminde görünecek.

Zack Snyder, Justice League filminin büyük kısmını çekmiş hatta 3 saatlik kaba bir versiyon bile oluşturmuştu. Fakat çekimler sırasında kızı vefat etti ve Snyder filmi bıraktı. Snyder’ın film bırakmasıyla beraber DC, ilk Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon ile anlaştı. Filmin büyük bölümü çekilmiş olsa bile Whedon, bolca yeni sahne çekti. Sonunda ortaya çıkan film hayranlar tarafından çok beğenilen bir iş olmadı. 3 yıllık uğraş sonucunda DC, Justice League filminin Snyder versiyonunu yayınlamaya karar verdi.

Jared Leto Joker Rolüne Geri Dönüyor! - Sinema Hanedanı

Bu haber bizi çok şaşırtmış olsa da Jared Leto’nun da filmde olacağı gerçeği daha da şok edici. Filmin izlediğimiz versiyonunda Joker’le ilgili herhangi bir sahne yoktu. Leto’nun geri dönecek olmasıyla birlikte Snyder’ın bolca yeni sahne çekeceğini doğruluyor. Fakat filmde büyük bir rolü mü olacağı hakkında henüz bilgimiz yok.

Haber çok yeni olmasına rağmen Joker’in filmde olmasıyla ilgili teoriler ortaya atıldı bile. Hayranlar Joker’in Lex Luthor’un hapisten kaçmasında bir parmağı olduğu düşünüyor. Aslında Luthor’un hapisten kaçması kafamızda soru işaretleri bırakan bir konuydu fakat Joker, ancak işine gelirse böyle bir hamle yapar.

Filmde Bruce Wayne’in üzerinde “Bu şaka sana, Batman. Hahaha” yazan bir Robin kostümü görmüştük. Ben Robin’in ölümünün ve bu evrendeki Batman’in yaşadıklarının çok hızlı geçildiğini düşünüyorum. Bence bu kostüm üzerinden Joker’i hatta belki Harley’i bile görebiliriz. Suicide Squad filmini girişindeki yazılarda Harley Quinn’in Robin’in ölümünde yardımcı olduğunu okumuştuk zaten.

Jared Leto Joker Rolüne Geri Dönüyor! - Sinema Hanedanı

David Ayer, Suicide Squad filminde Joker’in ana kötü yapmamasından dolayı büyük bir pişmanlık duyduğunu söylemişti. Kendi filminde bile çok az görünen Joker karakteri, beğenilmeyen bir versiyon olarak geri dönüyor. Zack Snyder, kendi filminin beğenilmesi için bolca risk alıyor gibi. Fakat izlediğimiz Justice League filminde karakterler tanıtılmamıştı. Şimdiki versiyonsa Iris West, Superman’in siyah kostümü gibi daha fazla olay ve karakteri barındırırken, Joker gibi büyük bir karakterin eklenmesi konusunda şüphelerim var.

Jared Leto, Joker’i tekrardan canlandıracağı için çok mutlu görünüyor. “OLAN ŞEY HİÇBİR FİKİRİM YOK. Çılgınca. Çok heyecanlıyım! Batfleck ve Letoker’ı birlikte ekranda görmek için sabırsızlanıyorum.”  sözleriyle de heyecanını belli ediyor. Joker’in küçük bir kısımda olacağını düşündüğüm için bu habere şüpheyle yaklaşıyorum. Joker’in herhangi bir değişime uğrayıp uğramayacağı hakkında da bir açıklama gelmedi.

En sevdiğiniz Joker versiyonunu yorumlara yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. 12 ay önce

  abuu sen ne diyon patron

 2. 11 ay önce

  Heath Ledger

 3. 7 ay önce

  Umarım bu sefer güzel bir joker izleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir