1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Nova ve Adam Warlock MCU’ya Geliyor

Nova ve Adam Warlock MCU’ya Geliyor

Nova ve Adam Warlock MCU'ya Geliyor - Sinema Hanedanı

Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filminin jenerik sonrası sahnesinde gördüğümüzden beri Adam Warlock’u görmek istiyoruz. Guardians of the Galaxy Vol2 (Galaksinin Koruyucuları 2) ve Endgame filmlerinde göreceğimizi düşünüyorduk hatta Ruh Taşı hakkında Adam Warlock’la teoriler bile kurduk. Fakat Endgame sonrasına geldik ve hala Adam Warlock’u görebilmiş değiliz.

Aynı şekilde Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmlerinde Xandar gezegenine gittik ve orada Nova hakkında bilgiler edindik. Endgame (Son Oyun) filminde Thanos’un önce Xandar gezegenine saldırmasını böylece de Nova’yı göreceğimizi düşündük fakat film Thanos’un Güç Taşını almış bir şekilde başladı. Sonradan açıklananlara göre tahminlerimiz doğruymuş aslında film o şekilde açılacakmış fakat sonrasında bu sahnelerden vazgeçmişler.

Nova ve Adam Warlock MCU'ya Geliyor - Sinema Hanedanı

Mike Sutton’ın bildirdiğine göre Marvel’ın bu karakterler hakkında büyük planları var. Adam Warlock ve Nova’nın olduğu Annihilation (Ölümlülük) adında bir film planlanıyor. Bu film sayesinde Adam Warlock ve Nova’nın MCU’ya (Marvel Sinema Evreni) girişi sağlanacak.

Görünüşe göre bu filmde MCU’daki bazı kozmik varlıkları da göreceğiz ve büyük bir film olacak. Filmde olacağı söylenen diğer isimler ise Captain Marvel ve Quasar. Filmin kötüsü olarak ise Annihilus, Galactus ve Terrax isimleri söyleniyor. Diğer Marvel filmlerindeki küçük ipuçlarının birleşeceği bir film izleyeceğiz.

Bu bir Annihilation filmi geleceği hakkında gelen ilk haber değil. Aylar öncesinden de Nova ve Adam Warlock’un beraber bir filmde yer alacağına dair bilgiler vardı. Fakat tekrardan bilgiler gelmeye devam etmesi ve MCU’nun geleceği göz ününe alındığında böyle bir film çok da mantıksız gelmiyor.

Nova ve Adam Warlock MCU'ya Geliyor - Sinema Hanedanı

Teori kuracaksak büyük ihtimal Guardians of the Galaxy’nin (Galaksinin Koruyucuları) 3. filminde bu karakterleri göreceğiz. Thor artık Guardians of the Galaxy ekibiyle beraber olduğu için Thor 4: Love and Thunder (Thor 4: Aşk ve Yıldırım) filminde gönderme yapabilirler bu yüzden Thor 4 filminde hep göndermelere dikkat edeceğim. Marvel eski karakterlerin devam filmlerinin zaten izleneceğini bildiği için bu filmlerde yeni karakterleri gösterip sonra ayrı filmlerini çıkartacaktır.

Endgame sonrası Marvel evreninde hangi yeni karakterleri görmek istersiniz yorumlara yazabilirsiniz. Kevin Feige arkadaşımız biz ona ulaştırırız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap