İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı

Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı

Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Stranger Things’in yıldız oyuncusu Millie Bobby Brown, Sherlock Holmes’ün kardeşine odaklanacak Enola Holmes filminde Enola Holmes rolüyle tekrar Netflix’e geliyor. Enola Holmes filminde Superman olarak tanıdığımız Henry Cavill, Sherlock Holmes ve Helena Bonhem Carter da dahilerimizin annesi Eudoria Holmes rolünü canlandıracak. Sevilen ve ünlü oyuncuları bir araya toplayan Enola Holmes filminden fragman yayınlandı.

Fragmanda Enola Holmes’ün bol bol 4. duvarı yıktığını ve bizimle konuştuğunu görüyoruz. Enola ve annesi bir arada mutlu mesut yaşarken bir sabah annesi bir anda ortalıktan kayboluyor. Annesinin dönmeyeceğini anlayan Enola da abileri Sherlock ve Mycroft Holmes’ün yanına giderek annelerini bulmak istiyor. Görüldüğü kadarıyla Sherlock annelerini bulmak için Enola kadar istekli değil. Bunu anlayan Enola da annesini tek başına bulmaya karar veriyor.

Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı - Sinema Hanedanı

İlk bakışta fragman klasik bir Netflix filmi fragmanına benziyor. Enola Holmes’e odaklanan bir film olmamakla birlikte ben bu kadar eğlenceli ve hafif tonda bir film beklemiyordum. Sonuçta başrol olmasa bile Sherlock Holmes orada. Fragmandan filmin akışı az çok anlaşılıyor.

Millie Bobby Brown, Enola Holmes olarak duyurulduğundan beri kendisini bu role yakıştırmıyorum ve fragmanda da fikrimi değiştirecek bir şey göremedim. Aynı şeyleri malesef Henry Cavill’ın Sherlock olması için de düşünüyorum. Bana göre en iyi Sherlock, Benedict Cumberbatch’tir. Henry Cavill, Sherlock için fazla yapılı. Sherlock kitaplarda çoğu zaman aşırı zayıf, neredeyse hastalıklı gibi beyaz bir tene, sigara ve uyuşturucu kullandığı için morarmış kollara sahip olarak tasvir edilir.

Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Enola Holmes da bazı hikayelerde bulunmaktadır. Özellikle de günümüz feminist anlayışıyla daha da ön plana çıkmıştır. Millie Bobby Brown’ın bize eğlenceli bir Enola Holmes izleteceğini düşünsem de hala kendisini yakıştırmıyorum.

Ayrıca fragman ve çıkan özetler film için çok fazla şey anlatıyor. Filmi izlemeden bu kadar bilgi öğrenmek isteyeceğimi sanmıyorum. Yine de filmi merak ediyorum ve Helena Bonhem Carter da oynuyor, kendisini çok severim.

Enola Holmes Filminden Fragman Yayınlandı - Sinema Hanedanı

Film büyük ihtimal klasik bir Netflix gençlik filmi olacaktır. Nedense filmi izlerken güleceğimi de hissediyorum fakat ters köşe yapıp bizi bir noktada ağlatabilir ler.

Enola Holmes filmi 23 Eylül’de Netflix’te olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 ay önce

    Orijinal sherlock olmadan da ne bileyim tuzsuz iskender gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir