İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Dead To Me 3. Sezon Gelecek Mi?

Dead To Me 3. Sezon Gelecek Mi?

Dead To Me 3. Sezon Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

Netflix‘in sansasyonel dramatik dizisi Dead to Me‘nin çıkışının üzerinden bir yıldan uzun bir süre geçtiğine inanabiliyor musunuz? Zekice hazırlanmış Christina Applegate/Linda Cardellini dizisi hem Emmy hem de Altın Küre adaylığı kazandı.

8 Mayıs’ta yeni sezonunun on bölümü de Netflix’te yayınlandı (İşte Netflix’i sevme sebebimiz.) 2. sezon birçok sürpriz içermesine rağmen en iyisi James Marsden ve Natalie Morales’in oynadığı Michelle Gutierres’in eklenmesiydi. Karantina dönemi fazlaca boş vakti olanlar tüm bölümleri bir günde tüketti (İşte Netflix’i sevmeme sebebimiz.) ve akıllarda tek soru kaldı: Dead To Me 3. sezonu gelecek mi?

Biz de bu soruyu merak ediyoruz ve bildiğimiz her şeyi burada topladık.

Dead To Me 3. Sezon Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

Dead To Me 3. sezon gelecek mi? Yeni bir sezonla ilgili resmi bir duyuru yok, ancak Netflix Dead to Me 3. sezonu çıkarmazsa şok olacağız. Yeni sezon bir kez daha eleştirmenlerin beğenisini kazandı ve spoiler bölgesine girmeden finali mükemmel bir şekilde ayarladı. Başka bir deyişle: Dead to Me‘nin üçüncü sezonu neredeyse kesindir. Bir Sense8 olayı daha yaşayacağımızı sanmıyoruz.

Şovun geleceği hakkında ne zaman resmi bir açıklama duyabiliriz? Dead to Me‘nin ilk sezonu 2019 yılının mayıs ayında prömiyer yaptı ve Haziran 2019’da ikinci bir sezon için yenilendi. Şovun popülaritesi ve başarısı nedeniyle, daha sonra değil, daha erken değil, resmi bir sezon 3 duyurusu bekliyoruz.

En iyi tahminimiz Haziran 2020 gibi görünüyor.

Dead To Me 3. Sezon Gelecek Mi? - Sinema Hanedanı

Netflix‘in Dead to Me‘yi üçüncü bir sezon için yenilediğini varsayalım. Sezon 1’in prömiyeri 3 Mayıs 2019’da sezon 2 ise 8 Mayıs 2020’de piyasaya sürüldü. Normal şartlar altında dizinin benzer bir zaman çizelgesini takip etmesini beklerdik. Fakat günümüzde normal anlayışı değişti.

Yapımların 2020 sonbaharında nispeten normal bir çekim programına geri dönmesi halinde, Mayıs 2021 olası görünüyor. Bununla birlikte, korona virüs ile ilgili gecikmeler olmaya devam ederse, Dead to Me 3. sezon tarihi daha da ileri itilecektir.

En iyi tahminle Dead To Me 3. sezon 2021 yazında gelecektir. Başka güzel dizilere bakacağız artık.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Elinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş

 2. 1 sene önce

  Severek takip edip severek okuduğum sayfa inşallah çok iyi yerlere gelir.

 3. Baya iyi olmuş

 4. 1 sene önce

  Çok iyi bir haber elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir